1 2 3 4 5 6 7 8

trabzonspor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ak parti ye verilen oyları eleştirmiyorum. fetö cülerin yaptığı kumpasa sahip çıkıp fetöcülerin devirmek istediği ak partiye çok oy verilmesi mantığı yanlış. neyin desteklendiği belli değil.fetöcülerin yaptığı operasyon mu, fetöcülere karşı olan iktidar partisi mi.

  futbol takımı görüntüsünde, sahasındaki her fenerbahce maçında tribünlerdeki direklerin söküldüğü, fenerbahce bayrağını aşağı atanların, hakem dövenlerin kahraman ilan edildiği kentin takımı.

   
 2. Fatih'in fethettiği Yavuz'un yönettiği Kanuni'ni doğduğu, her zaman İlahi adalete inanan insanların bulunduğu şehrin takımı.

   
 3. karadeniz takımı denince aklıma ilk gelen spor kulübüdür.

   
 4. istanbulda 70 li yıllardaki siyasi terör yıllarında büyük takımların maddi olarak zayıflaması, taraftarlarının futbola olan ilgisinin azalması, bölgesel milliyetçilik, karadeniz takımlarının yandaşlığı, karadenizli hakemlerin ve mafya babalarının çabaları ve iyi bir jenarasyon yakalanması sayesinde konjoktürel olarak şampiyonluklar yaşayan futbol takımı...o günler geri döner mi? bence dönmez

   
 5. Şike yapmadan başarı elde etmeye çalışan, alın terine değer veren bir spor kulübüdür.

   
 6. İlk şampiyon olduğunda tüm futbol camiasına şok etkisi yaratmış futbol kulübüdür.öyleki bugün İngiltere de Leicester in yaptığımdan daha büyük bir başarıdır.

  ama bu kabul edilemez kim bu küçük şehrin insanları.nasıl olurda bu düzene çomak sokarlar ,imkansızdır bunları yapmaları bi sebebi vardır der dururlar.halbuki Trabzon'da futbol kültürünün çok eskilere dayandığını bilmezler.anadoludaki ilk futbol kitabının Trabzon'da yazıldığını bilmezler.daha amatör takımken Türkiye kupasında İstanbul takımlarını elediğini bilmezler.

  O yıllardaki şampiyonluklar insanlari öyle etkilemiştirki etkisi günümüze kadar gelmiştir.aradan yıllar geçmesine rağmen sırf başarıyı gölgelemek için insanlar üyelik alıp çeşitli senaryolar üretip ilk entrilerini gelip başlığına girmektedir.

   
 7. Önemli maclarda trabzonlu nenelerin annelerin yogun istek uzerine yasin ayetelkursi okuduklari nadide takim.

   
 8. seyircisiz oynadığı maçta tüm hıncını komşusu rizespordan çıkaran ve daha ilk yarı bitmeden 4-0 ı yakalayan karadeniz ekibi. hayır o değil de şaka maka rize de ciddi şekilde potaya girdi.

   
 9. 3 temmuz olayından en fazla etkilenen ve o günden bu yana git gide istikrarlı bir şekilde geriye doğru giden futbol takımı.

   
 10. 2016-2017 sezonundan itibaren 2 yıl ersun yanal ile çalışacağını açıklayan futbol takımı.

  önümüzdeki yıl takıma olumlu bir ivme katacağına eminim.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.