1 2 3 4 5 6 7 8

trabzonspor

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Akhisar'a yenilerek 2015-2016 ziraat türkiye kupasından elenen takım. Hami mandıralı degil jose mourinho hoca olsun; Messi, Neymar, Christiano Ronaldo forvette olsun, bu takım yine ikinci haftada sacmalamaya başlar. Çünkü trabzon'da dağlar denize paralel!

  Mesele Hami'de değil aslında entry bütün efsanelere:

  Efsaneler neyin sayesinde efsane olduklarını iyi bilmeli, kulüplerin hiçbir efsanesine hocalık borcu yoktur, olmamalıdır.

   
 2. Mhk federasyon ve diğer 17 takıma karşı mücadele eden takım.

   
 3. gördüğün en rezil sezonunu yaşayan ve alttaki takımlar az biraz iyi olsa küme düşmesi işten bile olmayacak olan 5 şampiyondan biri.

  ersun Yanal'ı beğenmeyip ıslıklayan, istifaya davet eden taraftarı hakkediyor yalnız bu durumu.

   
 4. beşiktaşa karşı bir devre mücadele edip bir devre yatan, fenerbahçe maçında kuvvetle muhtemel puan almak için her türlü pisliğe başvuracak olan takımdır.

  yahu o nasıl bir pastır yukarıda allah var, göz göre göre topu nasıl rakibe atıyor.. ilginç.. fenere yapılsa herkes atlar..

   
 5. her fenerbahce maçında canı sıkıldıkça sahaya inip hakem dövecek takım. parasıyla değil mi!

   
 6. Şikecileri gene başlığına toplamış futbol takımı

   
 7. şike yapıp ta şampiyon olamayan, her seferinde fenerbahceden tokat yedikçe deliren ama ne hikmetse ceza almayan takım.

   
 8. Futbolun en üst kurumlarının hepsinden şike yüzünden ceza alanların üzerlerindeki kara lekeyi heryerden alnının akıyla temize çıkan takıma çamur atarak örtbas etmeye çalıştığı başlık,

  O leke yapıştı üzerinize 100 sene üst üste Trabzon'u yensenizde bu gerçeği değiştirmeyecek.

   
 9. yargının en üst kurullarından birer birer aklanarak üzerine kumpas kurulduğu anlaşılan camiayla asla boy ölçüşemeyecek, şike var kumpas yok diyip akp ye %70 oy atan şehrin takımı.

   
 10. bir gecede kanunların değiştirilip deliller gerçek ama usül yanlış diyen hukukçular tarafından aklandıklarını sananların geldiği başlık.

  Bide Akp ye verilen oylar eleştirilmiş.senin taraftarın yüzde kaç vermiş bi ona baksana.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.