1 2 3 4 5 6 7 8

temiz futbol

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

51 entry 2 konu hiç puanı yok
05.05.2016 21:22 son işlem tarihi takip etme takip et

trabzon şehir meydanında en büyük fenerbahçe diye bağırmak

kadıköyde en büyük trabzon diye, mecidiyeköyde en büyük fener diye , çarşıda en büyük bursa diye, göztepede en büyük karşıyaka diye, elazığ da en büyük malatya diye... bağırınca alınacak tepkilerden fazla tepki alınmayacak kışkırtma girişimidir.

Sorun bölgesel değil geneldir.bu sorunlarda sadece bir şehre yüklenip çözülemez.

Sıkıntı her yere yayıldığı için ve adalet istediğimiz için boşuna uğraşmayın ötekileştirilemiyoruz.

29.04.2016 21:23
 1. trabzonspor

  İlk şampiyon olduğunda tüm futbol camiasına şok etkisi yaratmış futbol kulübüdür.öyleki bugün İngiltere de Leicester in yaptığımdan daha büyük bir başarıdır.

  ama bu kabul edilemez kim bu küçük şehrin insanları.nasıl olurda bu düzene çomak sokarlar ,imkansızdır bunları yapmaları bi sebebi vardır der dururlar.halbuki Trabzon'da futbol kültürünün çok eskilere dayandığını bilmezler.anadoludaki ilk futbol kitabının Trabzon'da yazıldığını bilmezler.daha amatör takımken Türkiye kupasında İstanbul takımlarını elediğini bilmezler.

  O yıllardaki şampiyonluklar insanlari öyle etkilemiştirki etkisi günümüze kadar gelmiştir.aradan yıllar geçmesine rağmen sırf başarıyı gölgelemek için insanlar üyelik alıp çeşitli senaryolar üretip ilk entrilerini gelip başlığına girmektedir.

   
 2. sözlük mü yoksa ben mi diyen sevgili

  ben diye cevap verirdim dediğim başlık

   
 3. trabzonspor

  Fatih'in fethettiği Yavuz'un yönettiği Kanuni'ni doğduğu, her zaman İlahi adalete inanan insanların bulunduğu şehrin takımı.

   
 4. şike var kumpas yok

  Orta da deliller var , ortada itiraflar var , ortada görüntüler var , ortada telefon konuşmaları var. Neymiş efendim bunlar gerçek ama usülleri yanlışmış.insanların akıllarıyla dalga geçmeyin. Bu ülkede tecavüzcüler bile aklanıyor dediğim başlık.

   
 5. trabzonspor

  bir gecede kanunların değiştirilip deliller gerçek ama usül yanlış diyen hukukçular tarafından aklandıklarını sananların geldiği başlık.

  Bide Akp ye verilen oylar eleştirilmiş.senin taraftarın yüzde kaç vermiş bi ona baksana.