1 2 3 4 5 6 7 8

supporters

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yeniden sahalara dönme gereği hissetmiş, sakatlığı geçmiş olsa gerek yazar.

  emeklilik yakındır inşallah? sualine cevap vermese de olur dilediğimdir.

   
 2. sözlüğün haşarı çocuğu diyeceğim kalemi keskin bir yazar

   
 3. fetö ve yatöye karşı savaşan yazarlardandır. benim sözlük versiyonum, kolum olarak kabul ettiğim kişidir. ben forumlarda savaşırım o ise sözlükte. cesur, mert, korkusuzdur. seviyoruz kendisini var olsun dediğimdir.

   
  (Bkz: med-czr)
 4. Bazi konularda sheriff le ayni düsünen yazar.

   
 5. Mem.net camiasında özellikle de sözlük mecrasında birebir tanışmayı; fikir,görüş ve bilgi birikiminden istifade etmeyi can-ı gönülden istediğim bir kaç yazardan biridir.

   
 6. bazen düşüncelerimiz farklı olsa da - ki bu da gayet normaldir ve olmalıdır herkes aynı düşünmek zorunda değildir farklı görüşler ve düşünceler mutlaka olacaktır, olmalıdır - amaçlarımızın aynı olduğu yazardır. bu tarz yazarlara ve kişilere sahip çıkılmalı, söyledikleri dikkate alınmalıdır. şayet boş değil doğru konuşurlar. muhalif yazarlar listesinde ilk sırada yer alabilecek olan yazardır. peki ikinci kim derseniz. bakınız dediğimdir.

   
  (Bkz: med-czr)
 7. kısa ve öz cümleleriyle iz bırakan kaliteli yazar.

   
 8. Kalemi ve görüşleri sağlam yazar.

   
 9. akp biatçılarını çıldırtan adam gibi adam yazar.

   
 10. Son 15 yılda akp nin ısrarla milleti kutuplaştırmak ve kendisi gibi düsünmeyenleri ötekileştirmek uğruna yaptığı mantık dışı ve etik olmayan eylemlerine karşı pilavdan dönenin kaşığı kırılsın diyen yazar. Bunu yaparken de akp taktigini kullanan, allahlı kitapli, ayetli hadisli yazan ve buna devam edecek olan yazar. Ayetlerden korkmayın, ilk ayet bile oku der diyen yazar.

  Madem kutuplasacagız, kutuplasalım. Madem bi taraf hain ilan edilecek , edilsin. Cok degil 3-5 yıla kalmaz kandırıldık diyen kim olacak herkes görür.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.