1 2 3 4 5 6 7 8

supporters

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Mübarek regaib kandilini ibadet-ü taat ile geçiren mücahid.

  Gündüz benim kandilimi kutlayıp Ulucami?ye davet etti Allah razı olsun. Ben fakir, şadırvanın kenarında kaza namazı ile geceyi Eda ederken, Üstad namaz borcu olmadığı için nafile kıldı. ameli ile övünmeyi şirk saydığından, ben fakire de ayıb olmasın diye büyüklük edip hatimle kılmak adeti olduğu halde namazı kısa tutdu.

  Suya su katıp ayran yabdığını da ben fakir nah bu gözlerimle gördüm. Yalnız ayranın yanında beyaz peynir yemesine anlam veremedik. O da süt o da süt Üstad dedi birisi, hikmeti ne ola? İkisi de Süttür amma biri Aslan südü buyurdu. Mübarek kerre mübarek...

   
 2. 3 saatte şam'a vararak emevi camii'nde mübarek regaib kandilinin namazını kıldığımız yarın da yine aynı camii'de cuma namazına katılacağımız yazar. oradan da esad'ın sarayında rakı balık yapacağız günah işleme özgürlüğümüzü kullanacağız med'de gelecek özel uçağımı yolladım ayrıca putin reyiz'de aramızda olacak. iran'dan ruhani'yi de çağırdık ama manitasıyla özel işleri varmış o yüzden gelemeyeceğini beyan etti. ee tabi birde tipsizşey var onu da davet ettim o da özel jetimle yarın şam'a inecek başka gelmek isteyen varsa jetimizde boş yer bulunmakta bekleriz dediğimdir.

   
 3. kutupta kalası yazar

   
 4. Çaycı sözü aldığım yazar. Bayat çay içmekten kurtuluciiim sayesinde.

  Duanda beni de unutma inşaAllah

   
 5. an itibarıyla şam'da namaz kılacağımız yazar. oradan da esad ile görüşeceğiz sarayda. putin var, ben varım, med var, supporters var, tipsizşey var, ruhani gelemedi manitasıyla olacakmış, tr'den hiç bir temsilci gelmedi çünkü esad'a katil diyorlar. son olarak idal'ı davet ettim gelmek isterse jetim kendisinin emrindedir. başka gelecek varsa sadece muhalif kadrodan davet yollayabilirim. 3 saatte şam'a varırsınız ne olacak. doğu guta cephesini de ziyaret edeceğiz. ha birde selahattin eyyübi türbesinde fatiha okuyacağız. güzel bol ibadetli bir gün olacak dediğimdir.

   
 6. esad ile birlikte rakı balık yaptığımızda yanımızda bize eşlik eden muhteşem yazar. artık her hafta şam'dayız.

   
 7. övgülere mazhar olmuş yazar

   
  (Bkz: Maşallah)(Bkz: 41 kere maşallah)(Bkz: allah nazarlardan saklasın)(Bkz: tü tü maaşallah)
 8. tuhaf önyargıları olan, sözlükte sevilen bir yazar

   
 9. Özellikle cok tanımadıgi yazarların güzel ifadeleriyle mutlu olan yazar. Tanidiklarimiz zaten bu ortamin dostlari. Saygilar sevgiler.

   
 10. Tanımadığı yazarların hakkındaki düşünceleri saygıyla karşılayan ve sözlükte olması gereken kişidir

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam