1 2 3 4 5 6 7 8

supporters

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. adamın dibi.

   
 2. Belkide uzayli. Omayraya göre tabi

   
 3. Hafızam yanılmıyorsa, bir zamanların editörü

   
 4. fikir ve hislerini kısa ve öz ifade etmek gibi bir huyu olduğundan olsa gerek 3 ve daha fazla cümle barındıran entrysine rastlamanın neredeyse imkansız olduğu net muhalif bakış açısı ile ünlü ve bence sözlüğümüzün olmazsa olmaz isimlerinden renkli yazarı. ancak naçizane bir tavsiye olarak sürekli aynı argüman ve ifadeleri kullanmaktan vazgeçse biz okurlara daha faydalı olabileceğini düşünüyorum.

  ama şunu demeden geçersem olmaz: qatar bank trabzonspor sayesinde ligde kaldınız hadi yine iyisiniz. *gülücük*

   
 5. Aynı ifadeleri ve argümanları bilinçli olarak tekrar tekrar kullanan yazar.

  Kaderin cilvesi heralde; ts ile sampiyon olduk, ts ile ligde kaldik. Laf aramizda hicte sevmem trabzonsporu ama yapılan iyiligide görmemezlikten gelemeyiz tabi.

   
 6. Allah la savaşan kaybeder. Mutlu olmaya her ramak kaldığında anlayacaksın. Mutluluk her avuçlarının arasından kayıp gittiğinde anlayacaksın. Her neden ben dediğinde daha iyi göreceksin. Her şeyin sahtesiyle yaşamaya başladığında bunun nedenini gerçekten anlayacaksın. Ya da içindeki muhalif gözlerini, kalbini ve aklını kör edecek. Gerçek dert ortağını, her şeye hakim sonsuz gücün es geçilemeyeceğini anlamak ve görmek her kese nasip olmaz. Onu bulan neyi kaybedebilir. Onu kaybeden neyi bulmuş olabilirki şu 70 yıllık geçici ölümlü hayatta.

   
 7. Ne gerekçeyle çaylak yapıldığının açıklanması gereken yazar.

  Şu sözlüğü kalite ve farklı görüş adına üst seviyelere çıkaran bir yazardan ne isteniyor? Kim neyden rahatsız oluyor? Nasıl bu kadar kolay harcanabiliyor insanlar?

   
 8. genelde olaylara objektif yaklaşan ve gayet kültürlü/bilgili gördüğüm, farklı yorumlarıyla sözlüğe renk katan ama, maalesef, inançlara saygı duymadığını düşündüğüm yazar.

   
 9. çaylak yapılıp susturulmaya çalışılan gerçek bir "yazar".

  kimin tavuğuna kışt dediğini bilmem ama fincancı katırlarını ürkütmek gibi bir hobisi vardır kendisinin.

  ama susturu-la-mayacağını buradan yeri gelmişken ifade edelim.

   
 10. çaylak yapıldığını öğrenince şaşırdığım ve üzüldüğüm sözlüğün kaliteli yazarlarından biri. umarım kısa sürede verilen karar tekrar gözden geçirilir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.