1 2 3 4 5 6 7 8

sheriff

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Bizim ünv. De devrimci sosyalist bir arkadas vardi. Okul süresince polislere sövdü, hatta nefret etti. Hep dava adami oldu. Okul bitti, 5 yıl issiz kaldi ve polis oldu.

  Acaba böyle bir hikayesi olabilir mi dedigim yazar

   
 2. Benden yasliysa zaten yipranma payiyla emekliligi gelmis olan yazar.

  Acaba bunu emekli ettiler de bu ihraç mı sandı

  (Tebessüm)

   
 3. 4 ekim 2016 tarihinde ve yılında açığa alınan 12 bin 801 ( 1'i haberi aldığında maalesef onuruna yediremeyip intihar etmiştir kaldı 12 bin 800 ) polisten biri olan yazar. henüz ihraç edilmedi, bekliyor dediğimdir.

   
  (Bkz: 26 nisan 2017 9103 polisin açığa alınması)(Bkz: 4 ekim 2016 12801 polisin açığa alınması)
 4. cesareti olan tek yazar. ya bir gün onlar beni evimden alacak ya da bir gün ben onları ofisinden alacağım. (tebessüm) cesareti olmayan korkaklar düşünsün dediğimdir.

   
 5. artık sözlükte yazmayacağını ilan eden ve sözlüğü bıraktığını açıklayan gececi tayfa kasabasının şirin şerifi. kadim bir dost. devre arkadaşım. emniyet teşkilatının sarı çelenkli ve yıldızlı personellerinden. beni bile emekli etti kendi gitmedi. iyi ki gitmemiş. daha yapacak çok işi var. geçmiş polis bayramını kutlarım. tabi eğer ülkede polis kaldıysa. en kısa zamanda geri dönmen dileğiyle dediğim sözlük yazarı.

   
 6. Yazılarını keyifle okuduğum, düşünce yapısı düşünce yapıma uyan kalemi cesur olan yazar.dogrulari heryerde haykıran seslere ihtiyacımız var. Yazdıklarını okumak iyi geliyor, düşünduruyor. Selametle.

   
 7. Ciğerimizin muhalif köşesi.

   
 8. ikinci kez yazarlıktan çaylaklığa düşen eski yazar yeni çaylak. süresiz yasaklanarak sizlere ömür olmuştur. ilkinde de aynı şey olmuştu. akıllarınca baskı ve korkuyla bizi sindirecekler. bizde korkağız meydanı bunlara bırakacağız. yalakalardan olmadık hiç bir zaman gene olmayacağız. tekrar yazar olurum sıkıntı değil daha önce yaptığım gibi. gene düşürsünler gene süresiz yasaklasınlar ben gene gelir gene yazar olurum. aman yazarlığım gitmesin aman hesabım gitmesin diye korkaklık yapacak mesaj silecek kıvıracak namertlerden değiliz. onlar bir kere gelirler gitmesin diye boyun eğerler biz ise bir kere çaylak olur bin kere yazar oluruz.

  yazdıkları sözlük editörüne değil üst yönetime olan çaylak.

   
 9. aramıza dönmesini beklediğimiz muhalif yazılarıyla tanınan değerli yazarımızdır

   
 10. şu sıralar gündüzden çok geceleri yorum yazmayı seven bir yazarımız.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.