1 2 3 4 5 6 7 8

4 ekim 2016 12801 polisin açığa alınması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fetö soruşturmaları kapsamında emniyette bakanlık tarafından uygulanan ilk ve en büyük görevden uzaklaştırma olayıdır. uzaklaştırılan 12801 personelden bugüne kadar bir kısmı ihraç edilmiş, 8 binden fazlası tekrar görevlerine geri iade edilerek dönmüş, kalanları ise halen iade edilmeyi beklemektedir.

   
  (Bkz: 26 nisan 2017 9103 polisin açığa alınması)
 2. 4 ekim asla unutmayacagim birgün hayatimizin kara gunu kabusun başlangıcı

   
 3. Feto -mis -mıs -lir denilerek, 500 günü geçmesine ragmen arastirmasi bitmeyen cilekesler...

  'KHK Bükücüler'

   
 4. çoğu haksız yere açığa alınan ve bir kısmı ihraç edilen kahraman polislerdir. dün 105 tanesi daha görevine iade edilmiştir. hayırlı uğurlu olsun allah utandırmasın dediğimdir.

   
 5. bir buçuk yıldır iade olmayı bekleyen çoğunluğu masum ve kahraman olan polis grubudur.

   
 6. ne zaman iade olacak bu vatan evlatları alo kime diyoruz dediğim başlık.

   
 7. 39'unun daha iade edildiğini öğrendiğim olay. kendilerine hayırlı olsun allah utandırmasın dediğimdir. darısı kalanlara.

   
 8. çoğunun iade edildiği az bir kısmının kaldığı gariban grup. bunlarda ne devleti yönetenlerin umrun da ne de sayın ahalimizin. geberin lan bize ne zihniyetine devam ediyorlar sağ olsunlar. etsinler bakalım. devran elbet dönecektir.

   
 9. çoğunun iade edildiği azının kaldığı vatan evlatları. halen bekliyorlar. hadi bunlar neyse. temmuz ağustos eylül ekim kasım aralık 2016 valilik açıkları cabası. bunlar ne olacak diyen yok hiç.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam