1 2 3 4 5 6 7 8

26 nisan 2017 9103 polisin açığa alınması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fetö ile bağı olduğu iddia edilen polislerin görevden uzaklaştırılması olayıdır. 2 yıla yakın bir süre geçmesine rağmen çok az bir kısmı ihraç edilmiş geri kalanlar halen işlem görmeden kurbanlık koyun gibi beklemektedir. kumpas ihtimali yüksek dediğimdir.

   
 2.  
  (Bkz: 4 ekim 2016 12801 polisin açığa alınması)
 3. Bu olay biz Türk Polisine, Hain Feto Terör örgütü tarafından hazırlanmış bir kumpastır. Yüce Devletimiz bu hain kumpası çözecektir.

   
 4. bu dönemden çok az kişinin ihraç olduğu düşünülürse, bir ihbarcının elindeki listeye göre bunca insanın mağduriyetine yol açan olay.suçlular varsa içinde elbette cezasını çeksinler.

   
 5. fetö kumpası ile açığa alınan kahraman polislerdir. 26 nisancılar kahramandır çünkü fetö ve yatöye karşı savaşıyorlar ve er geç bu savaşın galibi 26 nisancılar olacaktır kuşkusuz dediğimdir.

   
 6. Fetö nün elde edemediği gruptur . Kimseye Eyvallah etmemiş, aklını kiraya vermemiş Mağdur ve mazlumların oluşturduğu ve bazı işguzarlarinn mücadele adı altında kurban etmeye çalıştığı vatan evlatlaridir.

   
 7. kahraman olan polis grubudur. fetö ve yatö ile savaşmaktadır. fetö kumpası ile açığa alınmışlardır. tüm türkiye bu gerçeği bilmeli ve bu vatan evlatlarına kucak açmalıdır.

   
 8. fetö ve yatöye karşı savaşan kahraman polis grubudur. suçu yoksa iade edin varsa ihraç edin boş boş bekletip hem devleti hemde 80 milyon vatandaşı zarara uğratmayın. sonuçta bu adamlar para alıyor. bu paralar gemiciklerle değil milletin verdiği vergilerle ödeniyor. şimdi çoğu kimse banane diyor ama bunun bananesi, sananesi yok ister istemez herkesi ilgilendiren konudur tıpkı dolar ve euro'nun artması gibi dediğimdir.

   
 9. bazıları hariç kalanlarının kahraman olduğu görevinden uzaklaştırılmış mağdur polis grubu. milletin umrun da olmaması ayrı güzel. niye çünkü onların vergisiyle beleş maaş ödeniyor aferin uyumaya devam dediğimdir.

   
 10. Mağdur edilmiş, vatanına, bagragına canı gönülden baglı, sucsuz yere 1 yıla yakın süredir hayatları cehenneme dönmüş, neden acıkta oldugunu dahi ögrenememiş 9103 polis...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam