1 2 3 4 5 6 7 8

pero antic

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. fenerbahçemizin 12 forma numaralı makedon basketbolcusudur. uzun rotasyonunda ekpe ve vesely e oldukça katkı sağlamıştır.

  dışarıdan attığı üçlüklerle de önemli avantaj sağlar. takımda uzun süre kalmasını istediğim oyuncu.

   
 2. bu akşam oynanan brose baskets maçında özellikle ilk yarıda attığı iki üçlük ve maç boyu savunmada gösterdiği dirnençli oyunla takımın galibiyetinde önemli rol oynayan Makedon basketbolcu.

   
 3. yeni transfer anthony bennett ın takıma dahil olmasıyla birlikte türkiye basketbol ligi lisansı iptal edilerek yerine bennett eklenen Makedon basketbolcu. sezon sonu büyük ihtimalle de gidici zaten kendisi.

   
 4. yaşı genç olsa uzun süre kendisinden yararlanabileceğimiz fakat ilerlemiş yaşının da etkisiyle eski formunu özleten ve bu yıl aldığı süre ciddi olarak düşen basketbolcu.

   
 5. Gelecek yıl muhtemelen Fenerbahçe'den ayrılacak olan basketbolcu.

   
 6. türkiye ligi lisansı yeniden çıkartılan ve onun yerine bennett ın lisansı iptal edilen basketbolcu.

   
 7. Fenerbahçe futbol takımının scout ekibinin başına getirilmesi gereken adam gibi adam.

   
 8. dün itibariyle takımımızla yollarını ayıran ve 1 yıllığına kızılyıldıza transfer olan Makedon basketbolcu. yolun açık olsun güzel insan. Göksenin şimdi çok mutlu.

   
 9. kızılyıldızın deplasmanda oynadığı real Madrid maçının son saniyelerinde attığı üçlükle takımına maçı kazandıran Makedon basketbolcu.

   
  (Bkz: adam gibi adam)
 10. dün oynanan kızılyıldız maçında rakip takım formasıyla ilk kez istanbula gelen deneyimli oyuncu. Fenerbahçe taraftarının yoğun ilgisi ve sevgisi ile maç boyu oynadı.hatta bir ara kızılyıldız koçu antice bağırmaya başlayınca salondan koça büyük tepki yükseldi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.