1 2 3 4 5 6 7 8

pazar sabahı magazin dayatması şenlikleri

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. popüler televiyon kanallarında pazar sabah saatlerinde ünlülerin hayatlarıyla ilgili çok! gerekli! bilgileri edindiğimiz,sinir bozucu bir dış ses ve seksapelli bir sunucu! tarafından sunulan ''azzzz sonraaa'' söz öbeğiyle izleyeni meraktan merak düşüren incir çekirdeği doldurmaz çok!önemli detayları öğreten programlardır,her kanalda aynı saatlerde olduğuna göre bu bir şenliktir! her pazar yinelenir,geleneksel dayatmadır diyebiliriz.

   
 2. hala izleyenlerin olmasına şaşırdığım, bir zamanlar pazar sabahlarının vazgeçilmezi olan magazin programlarının, kanalların büyük bir çoğunluğunda yayınlanması durumudur.

  kimin eli kimin cebindedir, bize nedir efendim...

   
 3. pazar günleri hangi kanalı açsak magazin programlarıyla karşılaşılması durumu. eskiden olsa akşam geç saatlere kadar izlediğim programlarken, şimdi artık yeter çığlıkları atıyorum. bazı şeyler ayarında güzel oluyor ve artık ünlülerin hayatı dikkatimi çekmiyor.hepsi aynı kalıptan çıkmış gibi, birgün o klüpte, bir gün başkasının sevgiliyle beraber. artık yaptıkları gözüme batmaya başladı sanırım ya da haddinden fazla büyüdüm.

   
 4. televizyonun fişini çekmek suretiyle ortadan kalkacak sorundur. kimseye silah zoruyla izleten yok.

  o değil de kimse merak etmiyorken o üfürükten teyyare programları ne diye yayınlarsınız arkadaş?! yayınlayacak program bulamıyorsanız eski maçları yayınlayın millet kaçırdığı maçların kazasını yapsın. nedir yani!

   
 5. pazar sabahının verdiği bir boşvermişlik,keyfiyet halinde iken ünlülerin hafta boyunca hangi gece kulüplerinde eğlendiği, kimin kiminle beraber olduğu, kimin hangi marka spor arabasına binip uzaklaştığının peşpeşe verilerek insanları meraktan ekran başına kilitleyen festivaldir.

  asena erkin ismi çok sık çıkıyor bu tür programlarda.

   
 6. yarın sabah saatleri itibariyle yeniden gerçekleşecek olan ve kahvaltıdan kalkıldıktan sonraya özellikle denk getirilerek izlenme oranının artması sağlanan şenliklerdir.gereksizdir.

   
 7. Dedikodunun karnaval halidir. Gereksizdir hem de hiç gereği yoktur.

   
 8. bu hafta sonu maruz kaldığım ve sıkıntıdan yeniden uykumun geldiği zorlamadır.

   
 9. Bence bu da bi alışkanlık iyi veya kötü tartışılır var böyle şeyler .

  Neler olmuş neler efenim

   
 10. en son şeyde kalmışım:

  Senin Allah cezanı vermesin . ( Huysuz virjin )

  onu da bu vesileyle hatırlamış olalım.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam