1 2 3 4 5 6 7 8

parmak uçları kesik eldiven

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çoğu kişi garip bulsa da telefon kullanmak ve kalemle yazı yazmak gibi bir çok işi yapmayı olanaklı kılmasından ötürü tercih edilen eldiven çeşidi.

   
 2. Özellikle deri olanının kadınlarda daha şık durduğu, aksesuar olarak kullanılan eldiven türüdür. Yalnız, lütfen kombin etmeyi ve yakıştırmasını bilen(ler) kullansın.

   
 3. soğuk kış günlerinde eldivenin esas amacına hizmet etmeyen bir şeklidir. tarz olarak bana uzaktır, pek bir mantığını anlamam. rockçı punk çımıyız da saçları uzatalım, eldivenin parmak uçlarını keselim.

   
 4. ısınmaktan ziyade güzel bir görüntü verdiği için, özellikle gençler arasında tercih edilen eldiven türü. parmak uçları dışarıda kaldıktan sonra, eldiven takmanın ne anlamı kaldı ki. hem artık akıllı telefonları da düşünmüşler ve bazı eldivenlerin baş parmak kısımları tülden, rahatlıkla telefonlar açılabiliyor.

   
 5. ya arkadaş üşüyen genelde parmak uçları olur kesince anlamsız olan eldivenlerdir.

  deyip hiç normal eldivenimin olmayışını hatırlayıp kendinle çelişme durumudur.(gülücük)

   
 6. karizmatik eldivendir. siyah olmalıdır

   
 7. ne işe yaradığını düşünüp bir anlam veremezken dokunmatik telefonlar için tasarlandığını tespit ettiğim eldiven...

  tek bu işe yarıyor evet...

   
 8. yırtık kot pantolonlar gibi moda tarzı bir şey olarak piyasa sürülen bir giysi türü. akıllı telefonları kullanım kolaylığı için olduğu söylense de kışın parmakları ısıtma konusunda bir işe yaramaz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.