1 2 3 4 5 6 7 8

orhan gencebay'ın rexona reklamı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. saçmalık konusunda oldukça ileri gitmiş olan reklam.maksat sadece dikkat çekmek.başka da hiç bir mantık işi değil.

   
 2. bir kez meraktan dolayı izlediğim bir daha da bakmadığım reklam.

   
 3. ilk reklam açılırken merak ettim yine gariban edebiyatı yapıp lüks site satma reklamı mı diye ama sanırım saçmalığı bir kaç level üst seviyeye yükseltmişler rexona reklamı olduğunu görüp şaşırdığım durum. Orhan gencebay düştüğü hal halmidir üç kuruş para için. hani Ak!l adamdın ya ne işin var ergen reklamlarında yada birileri sana komik olduğunu söylediyse seni fena trollemiş demektir.

   
 4. "Daha güzel bir dünya için, ... , burunların selameti için..." sloganıyla devam eden bir orhan baba reklamıdır. İlk gördüğümde "parti reklamı yapıyor" diye düşünmedim değil.

   
  (Bkz: orhan gencebay)
 5. eğlenceli reklam.

  bana göre kim bu reklamda oynamış, etmiş pek de umrumda değil. izlettiriyor mu reklam bize kendini, ona bakarım.

  reklamlarda mantık aramak ve oyuncunun misyonunu düşünmek.. bilmiyorum gerek var mı? orhan gencebay insanların gözündeki yeri nedir, nasıldır. işte burasını bilemem. o kadar bilmeyip de bu kadar yorum yapmak, nedir diye de denebilir ama fazla büyütecek bir şeyde yok..

   
 6. orhan gencebay'ın klasını sarsan reklamdır. onun gibi ağırbaşlı ve halkın sevgisini kazanan bir sanatçı nın parfüm reklamında oynaması hiç yakışmamaktadır. günümüzde halen kanallarda sonradan çekilen farklı versiyonları gösterilmektedir.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.