1 2 3 4 5 6 7 8

halil sezai'nin babasının öldüğü gün konsere çıkması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Çanakkale bozcaadadaki bir festivalde konsere çıkmadan önce babasının vefat haberini alan halil sezainin programını iptal etmeyip konsere çıkması durumu. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

   
 2. görev aşkıyla yanan ve verdiği sözü her şartta yerine getirmek isteyen sanatçının davranışı olarak değerlendirdiğim durum.

  Allah rahmet eylesin.

   
 3. Babasını sevmiyordur sanırım, dediğim husustur. Seviyorsa da, bu garip durum, sanatçılık iddiasıyla anlatılamaz. hakiki sanatçı duygusal olur, duygularıyla yaşar bir bakıma. duygusal olan birisi de, bırakın babasını veya annesini, kardeşini, mesela çok sevdiği bir dostunu ya da arkadaşını kaybettiğinde bile, oturup kendi iç duygulanım dünyasında şahsi üzüntülerini ve duygularını, yalnız veya çok yakın bulduklarıyla sınırlı yaşaması elzemdir. Çıkıp, söz verdiği ve sözleşme imzaladığı için veya başka saiklerle konsere çıkmamalı dediğimdir. Sanatçı, içi ağlasa bile sürekli sahneye çıkmalı uydurma postmodern önermelerini asla kabul etmiyorum, inandırıcı ve samimi de bulmuyorum.

   
 4. Tercih meselesi. Birde ilahi adalet.

   
 5. verdiği sözü babasının ölümü uğruna bozmayan şarkıcının gerçekleştirdiği durum. tercih meselesi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.