1 2 3 4 5 6 7 8

DoksanıncıKöyden

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

898 entry 132 konu hiç puanı yok
07.09.2020 17:51 son işlem tarihi takip etme takip et

tatil öncesi diyet yapmak

Sanırım bazılarının teşhircilik anlayışı nedeniyle oluşan ve sadece görüntüye önem veren garip bir çarpık-psikolojik anlayışla süren ve bilimsel olarak irdelenmesi gereken sendromdur.

21.08.2017 19:16
 1. fransa'nın tarih kitabında ypg/pkk propagandası yapılması

  ne de olsa faşist emperyalist devlettir. ama uzatmaları oynuyor bunlar, sömürgeleri kesiliyor, kandan beslenen mamaları bitiyor, binlerce nedeni var da başta bu nedenle tam bağımsız devletimize ve milletimize düşmanlık besliyorlar, kaçacak yerleri kalmadığı için de bu kadar açık açık vahşilik yapıyorlar, eskiden vahşiliklerini sözde diplomatik dilde-sofistike yapmaya çabalıyorlardı, artık kelleri göründe dediğim meşum, alçak, insanlık suçlusu ve ahlaksız durumdur. çok değil, yakında bu terör örgütleri kendilerini vuracaktır.

   
 2. vantilatör

  çoğu kez tıbbi araç olan ventilatörle karıştırılan yaz sıcaklarında serinlik veren aygıttır.

   
 3. işsizlik psikolojisi

  kişi üzerinde çalışan psikolojisinden çok da farklı sonuçlar doğurmayan stres kaynaklı olumsuz duyumsal durumdur.

   
 4. ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim

  Ruh ve beden kavramı konusu gelmişken gündeme; "Türklük bedense, İslamiyet ruhtur" hakikati aklıma geldi dediğim konumlardandır. İstemesem de konu itibariyle Portakala gelirsek; yeterince görevimi yaptım ve karşılığında yükümü tuttum, artık bunları harcama-gençlerin deyimiyle ezme vakti geldi demiş sanırım.

   
 5. özgür özel

  kendisi söylemleri, pratik ve kuramsal çelişkileri itibariyle, özgür olamayan özel birisi olduğuna dair izlenim veren birisidir.