1 2 3 4 5 6 7 8

e-use

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tesmer'in smmm adaylarına dayattığı uygulama. buradaki bütün dersleri dinlemek ve dersler bittikten sonra 60 puana sahip olmak için sınava tabi tutulmaktasın. sınava girmek için belirli bir sınır olmadığı için üç, beş, on kez gir girebildiğin kadar, yeter ki alt limit olan 60 puanı yakala.

  bu eziyet yetmez gibi bir de bu işkence yöntemi için para alınmakta. yeni tarife 1020 lira olmuş. yeni stajerlerin gözü aydın.

   
  (Bkz: tesmer)
 2. Stajyerlere hiçbir şey kazandırmayan sistem.

  anlatıcılar sıkıcı mı sıkıcı, ses tonları gıcık mı gıcık. yazık ya o kadar para veriyor millet, doğru düzgün eğitmenler tutsanız ne var.. insanları isyanlara gark ediyor resmen. bu dersler bitmeyince sınav hakkı da kazanamıyorsun.

  el mahkum mecbur dinlenecek bu sinir dersler.

   
  (Bkz: SMMM)(Bkz: stajyer)
 3. 5.bölüm sorularını çözüp kurtulmam gereken gereksiz program. hem buraya ödeme yapıyoruz hem de bize eziyet etmelerine izin veriyoruz resmen. daha ödeme yapmadım, ay inanmıyorum aklıma geldi. üf ya bir masraf daha çıktı, ne güzelde unutmuştum. taksitin birini ödeyim barime, unutmadan. bu konuya yazma fikri hiç iyi değilmiş, yine ekonomik planlarımda kocaman bir delik açıldı. şimdi ben bu bölümü nasıl geçeceğim ya, 4.bölümü bile zor geçmiştim. ne öğretiyorlarsa artık sorular gitgide zorlaşıyor.

   
 4. 7.Bölüm sorularını çözmek zorunda kaldığım program.

  bilgisayarımın önünde duruyor hatırlatma notu. hergün aha bugün çözerim diyorum ama nedense hiç bakasım yok. Yalnız pazartesi oturup çözeceğim, yine tembellik yapmazsam. bir de ikinci taksidini de ödeyim de kurtulayım yıl bitmeden.

   
 5. 9.bölüme geldiğim tesmerin eğitim uygulaması.

  üç yıl nasıl geçti anlamış değilim. zaman su gibi geçiyor diye boşuna demiyorlar. daha staj sınavı stresi vardı ve biter mi bu staj diyordum. sayılı zamanlar kaldı, hayırlısı artık. bundan sonrada yeterlilik sınavı stresi başladı.

   
  (Bkz: tesmer)(Bkz: yeterlilik)
 6. #2aym

  henüz giriş yapmadığım portal.

  5. aya girmişken, kaldı 2.5 yıl .. Çoğu gitti azı kaldı, bu da geçer.

  (glck)

   
 7. #2ayn, geçer geçer merak etme. bende öyle diyordum ama bir bakmışım sona doğru ilerliyorum. tabi başlasan ilk açılan bölüme güzel olur, o videolar bitmeden ikinci bölüme geçemediğin gibi, biriktikçe zorlanırsın. smmm bölümü editörü olarak bilgi verdikten sonra bir tanım yapmam gerekecek, hemen yapalım.

  tanım : eğitim sistemi

   
 8. 9. bölümün videolarını bitirmek için uğraştığım eğitim sistemi.

  videolar bittikten sonra online sınava gireceğim. onu da verdikten sonra stajın bitmesine iki ay gibi bir süre kaldı. gelsin yeterlilik sınavları. bu sınavda test usulü olsa ne vardı, klasik yazılı. her formülü hesapla işin yoksa.

   
 9. Gerçekten bitti,

  Önceleri 9 dönemlik bir süreçken, şimdi kredili sisteme geçen ve çok çok gereksiz bir sistem.

  Eğitim mi,

  Hiç sanmıyorum.

   
  (Bkz: gereksiz bilgiler)
 10. Birkaç videosu dışında hiçbirini dinlemediğim zorunlu sistem. Bu videoları izlemeden staj sona ermiyor.

  Sırf eğitim verdik, siz almadınız, öğrenemediniz demek için açılmış robot sistemin adı aynı zaman da.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam