Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

boyu 1.50 olan hatun

paylaş araştır

1. ulaş editör gibi iki büklüm değil, her yaşta dimdik yürüyecek olan hatundur. boyla ilgili bir çok söz var. büyük ihtimalle kısa boylu olanlar söylemiştir; bunun sebebi de uzun boylu kişilerdir. sürekli bizimle dalga geçtikleri için özlü sözlerin birçoğuna muhataptırlar. bizim buralarda kavakta da boy var derler. gerisini zaten herkes biliyor. (hahah)

2. bir o kadarı da emin olun yerin altında olandır.

3. Markete girerken ahaliye nasyonal selamı veren kadındır. Yoksa kapılar ona açılmaz.

4. 10 cm topuk ile 160 boya sahip olan hatundur. :)

kapı görmesin de görelim şimdi. :)

5. türk kadınının standart boyu 1.60 iken bunu 10 santimetre farkla kaçırmış, yere daha sağlam basan, çilekeş kadındır.

6. #2mtz kapıyı geçtim, sensör görüyor mu sen onu de bize editörüm. :)

7. Erkekler tarafından kabul görmeyen hatun grubu.

8. benim güzel anamdır. :) olsun kısa da olsa dünyanın en güzelidir. hiç kimseye değişmem onu her evlat gibi.

9. Kalabalıklar içerisinde rahat rahat sıvışabilme özgürlüğüne sahip olan, ayak numarası, elleri gibi uzuvlarının daha minnak olduğu, kilosunun da düşük olması halinde çocuk reyonundan bile giyinebilme imkanı bulunan yani olumlu yanlarının da bol olduğu... sanıldığı kadar dezavantajlı bir durum değildir. tecrübe ile sabittir.

10. minyon ve sevimli kadın tipidir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.