1 2 3 4 5 6 7 8

bayanın birine ekip otosunda polis tarafından tecavüz edilmesi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  kan donduran ve ülkenin ne hale geldiğini gösteren vahşet örneklerden biridir. sorumlusu tabi ki 15 yılda polis teşkilatını tarikatlara ve cemaatlere peşkeş çeken, darbe girişimi olunca bu tarikatçıları teşkilattan ihraç ettiğini iddia eden ( atılanların çok az bir kısmı gerçek fetöcüdür ) ama çoğunluğunu masum ve yurt sever polislerin oluşturduğu, sırf muhalif oldukları için ihraç eden ve meydanı bunun gibi şeref, haysiyet, karakter yoksunlarına, diğer tarikat ve cemaatlere bırakan içinde adalet kelimesi geçen ama aslında adaleti katledip bitiren partidir. kına yaksınlar dediğimdir.

   
 2. haberi okumuşluğumuz var. bayan korkusundan polisi de arayamamış. polis de bir şeyler zırvalamış 3-4 aydır konuşuyorlarmış mış da iyi sallamış, bunu savcılık yer mi?

  tanımadığım birkaç polis ile halk eğitim merkezinin önünde oturuyoruz. evli veya sevgili iki kişi kurumun önünden geçiyor. bu şerefsiz herif (polis) demez mi şu kıza bak bir de adama bak, biz polisiz bize bakmaz de bu çirkine bakar gibi cümleler kurdu. aslında o 'bakar' kısmı başka bir cümle de burası yeri değil..

  dememiz o ki beline silah takıp her gezen polisi iyi sanmayın böyle adisi de maalesef var her iş de meslek de olduğu gibi..

   
 3. canımızın, malımızın, namusumuzun bekçisi olarak gördüğümüz kuruluşun içinden çıkan ahlaksız bir insanın yapmış olduğu iğrenç olay.

  hem devletin üniformasını giy, aracını kullan ve bunlarla beraber bir kadına zarar ver. insan ahlak yoksunu ise, o kişinin polis ya da başka bir meslekte olmasının bir faydası yoktur. bizler hep etikete inanıyor ve güveniyoruz çoğu zaman ama hiçbir şey göründüğü gibi olmuyor. bu durumda kadın kime kimi şikayet etsin, örtbas ederler diye korkmuştur bile. maalesef bu şekilde kapatma olayları yaşanıyor.

  en güzel ceza verilsin demek isterdim ama olmayacak duaya da amin denilmez. gördük tecavüz suçlularına nasıl indirimler yapıldığını, bu ülkede...

   
 4. akp yandaşı sözlük yazarlarının sözcü gazetesinin haberleri ve yazarları için onlar terörist, onlar yalancı, onlar şöyle, onlar böyle diyerek okuma zahmetinde bulunmayacakları iğrenç, kan donduran ve vahşet içeren olaydır. okumazsanız okumayın be kendilerini 1 gecede cahil bıraktığımızdan bu konular zaten onları aşmaktadır bırakalım kendi kendilerine takılsın zavallılar dediğimdir.

   
  (Bkz: yazık kimin çocuğuysa)
 5. adaletine güvendiğimiz ve zor zamanımızda cankurtaran olarak gördüğümüz güvenlik güçlerimizin içinde ahlak yoksunu, karakter bozukluğu yaşayan haysiyetsiz insanların da maalesef var olduğunu gösteren iğrenç olay.

   
 6. Üniforma giyince kendinde gücü bulan bir ahlaksızın davranisi. Bu gücü nerden buldugu , psikolojik alt yapisi arastirilmali. Üniforma giyince kendini halkin üstünde gören tüm meslekler sakincalidir.

   
 7. ahir zamanda insanların hakettikleri yerde olmayacaklarının örneklerinden biri.

   
 8. emniyet camiasına mal edilmeyecek olaydır. bir kasa da çürük vardır diye hepsi de çürük olacak değil ya

  ayıklayın gitsin.

  ancak interneti taradım eski haber galiba, kadın peçete saklamış vs

  iyice araştırılmalı

   
 9. Türkiye de bu olabiliyorsa;

  İran da devrim muhafızları, arabistan da islam polisleri kim bilir neler yapiyordur dedirten ahlaksiz olay.

   
 10. hiç şaşırmadığım ve bu eylemin o meslek grubundan gelmiş olmasını yadırgamadığım durum...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.