1 2 3 4 5 6 7 8

AVM önündeki kuyruk akıl alır gibi değil

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Prof. Dr. Ahmet Demircan'ın, alışveriş merkezlerinin (AVM) önlerinde oluşan kuyrukları gördükten sonra dile getirdiği sözleri.

  valla bende hayretler içerisinde izledim. sadece giyim malzemesi almak için o sıraya girmenin ne anlamı var ki. zaten aldıklarımızı bile doğru düzgün giyemiyoruz. herkesin gardolabı eminim tıklım tıklım doludur. bu riske girmeye ve sevdiklerini atmaya da gerek yoktu.

  Bilim kurulu üyesi eğer vakalarda artış olursa tekrar kısıtlamaya gidebiliriz demiş. Adam haklı, insanlarımız bilinçsiz.

   
  (Bkz: corona virüs vaka sayısı)(Bkz: bilim kurulu)
 2. Boyle olacagi az cok belliydi cok ta sasirmamak lazim dedirten söylem.

   
 3. anlamadığım madem öyle neden açılıyor bu avm'ler, kim niye izin veriyor açılmasına diye çemkireceğim konu.

   
 4. sağlık kurulunun istememesine rağmen hükümetin açma kararı almasına alttan verilen bir tepkiden aslında

  adamlar açılmasını istemedi ama sermaye sahipleri bastırdı sanırım

   
 5. t-shirt ve şort veya parmak arası terlik alamazsa covid-19'dan korunamayacağını düşünen, avm düşkünlerini ya da şaşkınlarını gören kişinin yorumudur.

   
  (Bkz: allah akıl fikir versin)(Bkz: bırakınız yapsınlar,bırakınız geçsinler)(Bkz: yazık be)(Bkz: emeklerinizin çöp olması)(Bkz: çok ayıp ediyorlar)
 6. normalleşme takvimi yayımla, berberleri, kuaförleri, avm'leri aç sonra da kiyrik ikil ilir gibi diğil de. buraları açıyorsan bunlara hazır olacaksın,isviçre,finlandiya değil burası .bu ülkede sırf meraktan o avm'ye gidecek insanın olabileceğini adınız gibi biliyorsunuz bile bile aldınız bu riski hiç vatandaşa bok atmayın.

   
 7. onların bu hareketini akla sığdırmanın anlamsızlığın olduğum durum.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.