1 2 3 4 5 6 7 8

corona virüs vaka sayısı

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ülkemizde özellikle ilk haftadan sonra bulaşıcılığı artan ve umarım küçük ve hafif şekilde atlatmayı umduğumuz vaka sayısıdır.

  sağlık bakanı fahrettin kocanın açıklamasına göre an itibariyle toplam vaka sayımız 98. 89 yaşındaki bir vatandaşımız ise çin temaslı bir çalışanından kaptığı virüs sonucu hayatını kaybetti.

   
 2. test yapılanlar içinde toplam vaka 89 olan sayi.

  tabi ki gerçek sayı fazlası. bakalım nereye kadar gidecek

   
 3. gün be gün artan sayı.

  Her akşam ya da sabah yeni bir sayı ile karşılaşıyoruz. bunun en büyük sebebi de hala yurt dışından insanların ülkemize rahatça giriş yapmaları. Neden izin veriyoruz ki. İkametgah adresine göre işlem yapılsa, bu kadar insanı da yurda almak zorunda kalmayız. türk olabilir ama burada yaşamıyorsa neden alıyoruz, resmen ülkemize virüsün girmesine izin veriyoruz. tabi daha önce önlem alıp, insanların umre seyahati de engellenebilirdi. ilk başlarda sanki ciddiye almadık gibi ve sayılar arttıkça ciddiye almaya başladık.

   
 4. sosyal medyada yayılmasıyla ve başhekimliğin de açıklamasıyla birlikte bakan beyin de açıkladığı eski orgeneral aytaç yalman paşanın da corona virüs sebebiyle ölümüyle ölüm sayısı 3 olan durum.

  eşi ve ordu evinde temas ettiği kişilerde pozitif olanlar varmış.

   
 5. dün gece itibariyle maalesef 359 a yükselen sayı. artış grafiği korkutuyor. umarım en kısa sürede en az hasarla atlatırız.

   
 6. Sürekli artan sinir bozucu sayıdır. İnsan insanı öldürmek icin virüs yapıyor, silah üretiyor. bu düzende nasıl anarşist olmayalım

   
 7. bu gece itibariyle ölüm sayımızın maalesef 9 a çıktığı, toplam vakanın ise 670 olarak açıklandığı sayıdır.

   
 8. maalesef bu gece itibariyle 1872 ye yükselen sayıdır.

   
 9. gittikçe korkutmaya başlayan sayılardır. bugün itibariyle tespit edilen vaka sayısının 2433 olduğu ve bu virüs sebebiyle ölen vatandaşlarımızın sayısının 59 a yükseldiği açıklandı.

  allah sonumuzu hayır etsin.

   
 10. bugün oldukça artan sayıdır. test sayısı arttıkça vaka sayısının maalesef artacağı aşikardı. önlem alma anlamında da maalesef zayıf olduğumuz için sayılar korkutucu şekilde artmaya başladı. toplamda 75 insanımızı kaybettik.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.