1 2 3 4 5 6 7 8

atm'de işlemi uzun süren insan

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. arkasındaki kişileri zaman geçtikçe sinirlendiren ve işlemini bir an önce bitirmesi istenen kişidir.

   
 2. muhtemelen kartı arka arkaya tak çıkar yaparak birden fazla işlem yapan insandır.

   
 3. en gıcık olduğum ve bu kadar da beceriksiz olunamaz dediğim tiplerdir.

   
 4. süre uzadıkça panikleyip daha da uzatan insandır

  (bakınız :ben)

   
 5. Sırada bekleyenlerin söylenmesini sağlayacak olan adamdır.

   
 6. insana en çok la havle çektiren insan çeşitlerinden biri. bu tür insanlardan birine dair başlığı görünce hayalimde canlanan bir anı: akşam saat onbir civarı atm nin önünde üniversite öğrencisi ve kentin yabancısı olduğunu düşündüğüm iki gençle sıra bekliyoruz. atm kumandasında da köşeli şapka giymiş orta yaş üstü kaba saba bir abimiz var ve işlemi bir türlü bitmiyor derken beklenilen an geldi atm, abimizin kartını yutuverdi. öğrencilerden biri gayet iyi niyetle bu gece kartı artık alamazsınız, yarın banka açılınca gelip alabilirsiniz dedi. adam şöyle bir bize baktı ve organize bir şebeke olmamızdan şüphelenmiş olacak ki "siz neci oluyorsunuz burda" diye çıkıştı bize. akabinde "zabaha kadar ya bunu qırar yada kartımı alırım" diye tangır tungur atm ye girişmeye başladı. biz de lazım değil kardeşim diye gecenin karanlığına karışıp olay mahalinden uzaklaştık.

   
 7. Kuyrukta beklerken ensesine Osmanlı tokadı yapıştırmak istediğin şahsiyet.

   
 8. arka sıradaki insanların çıldırmasına sebep olan kişi.

  sürekli gözler öndeki şahsın ekranında olur, tam bitti derken ikinci bir kart daha çıkarılır ya da işlem tekrarı yapılmaya başlanır.

  oflarsın pohlarsın ama bir türlü işlem bitmez. yan atm'ye gözün takılır. keşke yan taraftaki sıraya girseydim diye ama cesaret edip sıradan da çıkamazsın. sıradan çıkar çıkmaz işlem biter diye ödün patlar.

  atm'de sıra beklemek ayrı bir şeydir. Ne yardan ne serden vazgeçilir.

   
 9. Arkadaki kalabalık arttıkça strese giren ve panik haliyle yanlışlık yapıp arkadaki insan topluluktan yükselen homurtulara maruz kalan insandır. İnsanın insana tahammülü hiç kalmamıştır.

   
 10. atm bilgisayarına format atıyormuş edasıyla yumulan ve uzun süreli işlem yapmaya çalışan kişi.. bilader iki de joystick getireydin de bir el pes ataydık...

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.