Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

alo 170

paylaş araştır

1. Çalışma sosyal güvenlik kurumu, sgk ve işkur tarafından sunulan hizmetlere yönelik soruların sorulduğu ve çözümler arandığı hat.

kendisine işyerinde bir şekilde mobbing uygulanan kişilerin hemen başvurması gereken hattır.işyerinde beraber çalıştığı ya da işveren tarafından mobbing uygulanan kişilere uzman psikologlar tarafından bilgi ve danışmanlık verilmektedir. sonuçta bir çok şeyi bilmiyoruz ve bazı şeyleri de ailemize anlatamıyoruz. bu numaradaki kişilerle daha iyi bir irtibat kurulacağına inanıyorum.

(Bkz: mobbing)
  2. Güzel bir uygulama.

teşekkürler Sude..

3. Sude nin yorumuna istinaden meraktan aramayı düsündüğüm numara. o kadar profosyonel olacaklarina ihtimal vermiyorum.

Hatta ben memurlar. net te calisan bir editörüm, nikim sude, mobbing uyguluyorlar ne yapmaliyim diye sorayim

4. Daha önce hiç duymadığım numara.

Umarım faydası oluyordur mağdur olan insanlara

5. çalışanların şikayetlerini de ilettiği şikayet hattı.

işveren sigortamı yatırmıyor, hala işe girişim yapılmadı, fazla mesailerim verilmiyor vb. şeyler için şikayette bulunabilir. hemen sgk müfettişi atanıyor bu şikayetlere bakanlık tarafından.

6. 2017 yılında beni işe aldığını söyleyip çeşitli evrakları hazırlatıp(200 lira masraf etmiştim hastane raporu, temizlik sertifikası felan) sonra başkasını bulduk diyen işvereni şikayet ettiğim telefon hattı verdikleri cevap

"onunla biz ilgilenmiyoruz avukat tutup mahkemeye vermeniz gerekmektedir."

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.