1 2 3 4 5 6 7 8

afrin'e karşılık şemdinli'yi alacağız

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. spoiler

  terör örgütü pkk'nın sözde yöneticisi olacak duran kalkan denen terörist hainin dikkate almaya değmez açıklaması.

   
 2.  
  (Bkz: hoşt köpek)
 3. Öyle demeyeydin iyidi. Akp ve rte zaten verirdi sana oralari. Bak ege adalari, bak süleyman şah türbesi, hallederdi rte. Siz eski dostsunuz, anlasirsiniz dedirten talep

   
 4. güle güle bir hal olduğumun açıklaması.

  Bu adama ne içti yada afrine yolladığımız bombalar neresine düştü acaba. şimdi bu sözde yöneticiye inanlar olacak boşu boşuna bik bik diyecekler de ona yanarım. aslında bir şey dememek lazım biz bu dengesizleri dağlarda arayacağımıza bırakın ggelsinler amaa türkiye cumhuriyetinin polisini askerini komandosunu vs gördüğünüzde hamam böcekleri gibi kaçmak yok ha bilesiniz.

   
  (Bkz: Beyin bedava)
 5. beyni sulanmış bir adamın heyezan dolu sözü.

   
 6. afrin'i savunamamış, kendine kaçacak delik aramış, abd'nin verdiği silahları bile bize hediye etmiş terör örgütü üyesinin sözleri. bu cesareti nereden buluyorsunuz, anlamış değilim. abd'den diyorsanız, deyin, bizim umrumuzda mı sanıyorsunuz? artık o kadar komiksiniz ki, güle güle öldük.

  vatanımın bir karış toprağını bile vermeyiz, afrin'de ya da türkiye'de yaşayan suriyelilerle karıştırmayın bizi. yazarken bile gülüyorum.

  Hadi ordan, başka kapıya havla! senin alman kurtlarını bizim sivas kangalımız boğar!

   
  (Bkz: hadi ordan)(Bkz: hoşt köpek)(Bkz: komiksiniz)
 7. Sen kim köpeksin şemdinli yi aliyon. Reyiz sana hakkari ve dolaylarini komple verecek caktirma. Hele secimler yaklassin, ittifak anketlerde hala 45 i gecemezse ankara ya kadar senindir. Reyizin yaptiklari yapacaklarinin teminatidir.

  Senin yaptigin pismis aşa su katmak. Siz eski dostsunuz, hallolur o iş

   
 8. hadi gel de görelim, gördükten sonra da boyunun ölçüsünü alalım demek istediğim haber.

  şu hayatta ağzı olan konuşuyor, ne de olsa konuşması için bu kişiye para ödeniyor. küçük yaşta evliliğe karşıdırlar ama onaltılık örgüt üyesi kızlarla elele yanak yanağa poz vermekten geri durmazlar. sadece bu pozdan ibaret gerisini sizler düşünün.

   
 9. vatan topraklarından bir karışını bile alamayacağını öğrenemeyen hadsiz bir açıklama

   
 10. Dünyanın en kısa fıkrası

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.