1 2 3 4 5 6 7 8

abdurrahim albayrak

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. Galatasaray her gol attığında şeref tribününde olduğunu unutup fanatik tavırlarla coşan, 2005 deki tromso maçında kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılan Galatasaraylı yöneticidir.

   
 2. hükümete yakınlığı ile bilinen, kimilerine sempatik gelse de çoğu zaman antipatik dolanan iş adamı.

   
 3. son açıklamasında "tüm gece uyumadım, sürekli olarak Fenerbahçe maçını düşünüyorum, puanlar alıp dönmek istiyoruz" diyen heyecanlı ve fanatik Galatasaraylı yönetici.

   
 4. bu gün oynanan Kasımpaşa maçında 2-0 geriden gelip 3-2 öne geçerken yine fenalaşan ve kulüp çalışanlarını endişelendiren, heyecanın fazlasıyla her zaman kendini kaybeden insan..

   
 5. dünkü maçtan sonra ağlarken aslında hala fetö ile bağlantılı olduklarını itiraf eden varlık. kimse ses kayıtlarına ulaşamıyorken Konyaspor maçının var odasının ses kayıtları acaba sizin elinize nasıl geçti. kimler size ulaştırdı. eğer mümkün oluyorsa kamuoyu ile neden paylaşılmıyor. demek ki hala tff de birileri var Galatasaray adına casusluk yapan.

   
 6. galatasarayda yöneticilik yaptığı 6 yılda galatasarayın 6 kez şampiyon olmasını sağlayan yönetici. futbolun ne kadar fetö bataklığı içinde olduğunu buradan da görebiliriz.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.