Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

538 liradan altın alan insan

paylaş araştır

1. altının fırladığı ve tavan yaptığı dönemde belki de benim de elimde biraz altın bulunsun diyerek yatırım yapan kişidir.fakat kara geçmesi için sanırım uzunca süre daha beklemesi gerekecek.neredeyse 100 liraya yakın geri geldi çünkü o seviyeyi gördükten sonra.

2. zarar eden kişi.

bir ara altın herkesi çok heyecanlandırdı ve parası olan altına koştu. yalnız piyasayı takip eden kişilerin bilmesi gereken, altın artarken alınmaz ama nedense böyle bir yanlışa düşüyoruz. gidişat gösteriyor ki bu seviyeye gelmesi bir yılı bulacak. altın sabır işidir ve uzun süreli yatırım olduğu için maddi sıkıntı olmadığı sürece beklenecek.

3. zarara kafa atan er kişilerdir.

birazda açgözlülük edasıyla ya hamle diye ak sakallı bir dedenin gece rüyasında belirip altın al 600yü bulur gazı ile sabah ilk işi kuyumcu kapısında bekleyen o er kişiler bugün başını hangi taşa vursam da paklarım düşüncesiyle hacerul esved araıyordur.

ben 290 almıştım söylemesi ayıp olmasın ne satarım ne alırım daha.(gülücük)

4. sabırlı kişidir.

sabredeceksin olur. Altın uzun vadelidir.

5. zengindir gayet net...parası var ki altın alıyor yatırım yapıyor...koysun köşeye altının sağına soluna belli olmuyor.

6. Altın bu sağı solu belli olmaz. Yeni mutasyonlu virüs haberleri ile her an yükselebilir. Kaldı ki, altın çıktığı yeri asla unutmaz.

7. Aynı fiyatı ancak nisanda mayısta takrar görebilecek olan kişidir

O zamanlara kadar fazla heyecan yapmasına gerek yok, yatsın kulağının üstüne

8. altının hala daha yükseleceğini düşünen insandır.

Altın 550 yi gördükten sonra mı düşüp 538 den alındı bilmiyorum ama altın 430 lara düşünce 530 yüksek kalıyor haliyle. Ama yukarıda bir arkadaşın da dediği gibi sabretmek lazım gibi görünüyor.

Burada yapılması gereken ne olabilir dediğimde de maliyet düşürme olabilir.

Para varsa maliyet düşürülebilir, yap demiyorum ha.

alttan alınabilir.

9. hatırlarım memnette altıncıların temsilcisinin: "yükselecek saldırın" sözünü haber yapışını. O zaman da uyarmıştık. Birilerinin elinde patladı diye.

10. Yahudi para babası Patronların altın yerine bitcoini getirmeye çalıştığını öğrendikten sonra pişman olan kişi..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.