Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

538 liradan altın alan insan

paylaş araştır

1. sabır tesbihi çektiklerini düşündüğüm insan/lar.

(Bkz: sabır)(Bkz: tesbih)
  2. dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak deyiminin tam karsılığı olan durum.

3. elini yanağına koyup ne yapacam diye düşünen kişidir.

sabret çıkar elbet o rakamlara yine.

4. Bir miktar daha bugünlerdeki rakamlardan alıp ortalamayı düşürmesi gereken insandır. Yoksa uzunca süre beklemesi gerek daha.

5. Üzülmeden yatırıma devam etmesi gereken kişidir. Bugün düşer, yarın yükselir.

6. Kısa vade için altın almamış olması muhtemel insandır. Gelecek yıl 700 olur gramı.

Bugün al yarın satçılar zaten hep kaybetmeye mahkumdur.

7. aslında başlık sahibinin altın alması yüzünden altının düşmesidir.

bütün mesele bu. bir de biraz daha altın filan almış. ne gereği var. zaten batmışsın kardeşim. ne kendini kandırıyorsun. zarardasın biraz daha niye zarar ediyorsun. sat nereden satarsan sat. çık. unut altını.. alma. bak sen çıkarsan diğer altın alanlar senin sayen de sevinecek. yapma etme eyleme. görmüyor musun 538 den 438 e düşmüş dha ne bekliyorsun çıkman için.

sen çık ki biz kazanalım sen bat!!..:)

8. Eğer sanal altın aldıysan düşük fiyattan altın almaya devam edip 538 i aşağıya çekebilirsin. Altın elbet yine yükselecek

9. ben aldım. hiç de pişman değilim. zamanında gramı 150 den 100 gram almıştım. o zaman da bana 'senin kafan çalışmıyo ' demişlerdi. şimdi de demelerini çok istiyorum.

10. ulaş editördür.

538 almıştır 400e düşünce kesin satmıştır. :))

geçen gördüm duvarda böyle yarıklar var kafa atmaktandır ah ah diye diye :)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.