Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

4 dk.da 20 tane uzun entry girmek

paylaş araştır

1. dört browserda hazırlanıp ardarda yollanan,içeriksiz yani laf kalabalığı yapan,entryden çok kafa yapısını ortaya koyan cv. bırakma tadında işler.

(Bkz: sözlüğü sabote etmek)(Bkz: Sözlüğü kişiselleştirme çabaları)(Bkz: uzun entry kasmak)(Bkz: günün her saati sözlükte olan yazar)
  2. mobil sürüm de mümkün olan şeydir, her sistemde olduğu gibi memurlar net sözlük sisteminde de açıklar mevcut. ayrıca az olsun öz olsun mantığına göre gereksiz eylemdir.

ek bilgi : bahsi geçen yazarın kopyala yapıştır yapıp yapmadığı konusunda bir bilgim yok yaptığını da ima etmiyorum.

(Bkz: memurlar net sözlük mobil uygulama)
  3. yazarları kışkırtıp, dolaylı reklamını yaptıran yazarın,bu çabasına malzeme olan yazarların asla beceremeyecekleri!! için kıskandıkları!!! durum

4. Sözlüğün niteliğinin acilen arttırılması gerektiğini gösteren durumdur. Ve de böyle bilgi birikimi yüksek kişilerin sürekli konuşturularak söylediklerinin kayıt altına alınıp zayi edilmemesi gerektiğini düşündürmektedir.

Sadece hiç tanımadığım ve ima edilen kişiyi değil, benzer davranışları yapan birkaç yazarı da kapsamaktadır bu durum. Sürekli başlık açmak, entry yazmak bunlar güzel şeyler elbette ama içeriğe biraz dikkat edilse ve yazılanlar neyi amaçlıyor diye düşünülse iyi olur.

5. spoiler

işin teknik boyutunun sitenin yazılımcılarına havale edilmesi gereken durum.

işin etik boyutu üzerinde konuşmam gerekirse; beni birkaç kaliteli yazarın varlığı ve onların yazdığı okunulası yazılar ziyadesiyle mutlu ediyor. önümüzdeki 3 yıl boyunca sözlükte açılması muhtemel bir buçuk milyon tane başlığın hiçbirisi bana ait olmasın ve hatta bırakın ilk entryleri, ikinci entryleri bile ben yazmış olmayayım...ne çıkar! sözlerimi edip canseverin spoilere eklediğim dizeleri ile noktalıyorum.

sağlıcakla kalın efendim...

6. bu kadar kısa sürede ve bu kadar entry nasıl girilebiliyor diye şaşırdığım..

bunu yapan kişinin yazacaklarını önceden hazırladığını, zamanı geldiğinde peşpeşe entry girişi yaptığını düşündüren konu.

7. ilk yapıldığında yirmi tanesine topluca şaşırdığımız ancak hemen ardından 200 entry girip, 150 konu açıldıktan sonra durumu "ne oluyor, nasıl oluyor, kim oluyor" gibi sorgulamalarla şaşkınlıkla izlediğimiz hal ve durum.

8. vay vay vay ne becerikli, yetenekli, hızlı, üretken, bol vakitli, çalışan çalışkan yazarlarımız var helal olsun denilesi, rekorlarını kırması kendilerinden beklenen yazar eylemi

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.