1 2 3 4 5 6 7 8

englshtchr

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

37 entry 2 konu hiç puanı yok
15.03.2015 01:00 son işlem tarihi takip etme takip et

bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın

O yılanın çok kısa süre sonra kendine dokunacağını bilmeyecek kadar cahil olan, hadi dokunmayacak diyelim o zaman da bencil olan insanların sözüdür. Ağzından erdemli sözler dökülen nicelerinin bir saniye sonra bu sözü söylediğini duyabilir, hatta yaşadığını görebilirsiniz.

01.03.2015 00:40
 1. görmezden gelerek ceza vermek

  Bizim toplumumuzda pek yapılmayan, başarılamayan bir ceza verme şeklidir. Çünkü duygusal toplumuz, illa ki karşıdakinin gözüne sokmalıyız ne düşündüğümüzü, hissettiğimizi. Yoksa o anlamaz ve devam eder davranışına.

  Halbuki dikkate aldıkça daha çok artar o kişinin yanlış davranışları, bir nevi pekiştirilir yani o davranış. Görmezden gelmek en iyisidir sizin için; yorulmazsınız, anlayıp da hatasından dönecek diye beklentiye girmezsiniz. Görmezden gelmek karşıdaki için de en kötüsüdür, bir zaman sonra varlığını sorgular hale gelir. Yeter ki sabretmesini bilin.

   
 2. 4 dk.da 20 tane uzun entry girmek

  Sözlüğün niteliğinin acilen arttırılması gerektiğini gösteren durumdur. Ve de böyle bilgi birikimi yüksek kişilerin sürekli konuşturularak söylediklerinin kayıt altına alınıp zayi edilmemesi gerektiğini düşündürmektedir.

  Sadece hiç tanımadığım ve ima edilen kişiyi değil, benzer davranışları yapan birkaç yazarı da kapsamaktadır bu durum. Sürekli başlık açmak, entry yazmak bunlar güzel şeyler elbette ama içeriğe biraz dikkat edilse ve yazılanlar neyi amaçlıyor diye düşünülse iyi olur.

   
 3. Milletvekilleri Ay Sonunu Zor Getiriyor ikilemi
   
  (Bkz: idrisgüllüce)
 4. idrisgüllüce

  "Milletvekilleri aldıkları maaşla ay sonunu zor getiriyor" dediğini okuduğumda çevre ve şehircilik bakanı olduğunu öğrendiğim kişidir. Şahsen üzüldüm vekillerimizin haline, bir yandan da adaylık için gösterdikleri çabayı görünce, onlardaki bu vatan ve hizmet sevdasından dolayı sevindim.

   
 5. taksitlerin biteceği gün

  Hiç gelmeyecek gündür.