1 2 3 4 5 6 7 8

günün her saati sözlükte olan yazar

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. boş vakti çok olan yazardır. ya rahat bir iş hayatı vardır yada ev hanımıdır ev işleri yerine sözlük işleriyle uğraşıyordur.

  sözlükte bu kadar vakit geçirmektense eşine ve çocuklarına vakit ayırması önerilir.

   
 2. 3. entry'deki sosyal mesajı beğenmediğine göre aileye karşı olan yazardır. demek ki klavye ve mouse'ı bağrına basmayı, monitörü kucaklamayı yeğeliyor. saygı duyarım.

   
 3. asosyaldir

   
 4. her halükarda vakti bol, burada bulunan yazarların bir çoğunun göremediği güzellikleri görebilen, sözlük aşkından başı dönmüş, yolu açık yazısı bol olmalı dedirten takdir edilesi yazardır

   
 5. Okulu tatil olan öğretmen-yazardır. Can sıkıntısından sözlüğe sarmıştır.

   
 6.  
  (Bkz: ice man)(Bkz: frau m.a.p)(Bkz: ulaşgkc)
 7. Puan kazanmak isteyen kisiyi mecbur bırakan durum

  Günde 10 entry girmeyince 30 puan eksiltiyormus. Az önce öğrendim. Çok acımasızca değil mi yaf?

   
 8. Sayın yazara katılmadığım durum önemli olan puan deil dediğim başlık.

  Buraya insan kafa dağıtmaya, eğlenme amaçlı kullanır, ben günün yarısından fazla aktif olmama rağmen puan için pek yazmam, yazani da anlamam idal bizden habersiz çeyrek altın takılıyorsa birinciye onu bilemem.( Üç nokta gelmesi muhtemel entry.gulucuk))

   
 9. puan önemli olmadığı için kimi zaman bilgi dağarcığını genişletme kimi zaman da değerli yazar dostlarla vakit geçirmek isteyen yazardır.

   
 10. #1a14 ovvv kendimi ifade edememisim dediğim baslik(gülücük)

  Tabii ki puan önemli değil. Ben de sizlere katılıyorum. Zaten bu puanlama kriterlerini bugün farkettim. Fırsat buldukça kendime.yakin hissettiğim konularda yazıyorum bende. Ve herkesin aynı mantıkla hareket ettiği entrylerle belli oluyor zaten. Öyle olmasa saçma sapan entrylerle dolu bir platform olurdu burasi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam