Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

2 Mart 2022 maske zorunluluğunun kalkması

paylaş araştır

1. Nihayet bir zorbalığın sonuna gelindi, maske dayatması artık bitti

Yakında aklını kiraya verenler için birileri çıkar ekranlara, bu sefer de maske takmanın gereksizliğini anlatırlar.

Sonra maske takanlara gerizekalı gözüyle falan bakılır.maske takanlara kız bile vermeyeceğiz diye açıklamalar gelir

Te allaam ya

2. ben çok alıştım takmayınca covid korkusu başlıyor.

3. keşke kapalı alanlarda kaldırılsa dediğim zorbalığın kalkması.

4. Uzun zamandır beklediğimiz haber. Sonunda kalktı ama sürekli bir tedirginlik olacak üzerimizde. Acaba covid olur muyum, sorusu aklımızda dolaşıp duracak. Şimdi de maske alışkanlığından kurtulmaya çalışacağız.

5. maske takma zorunluluğu kalktı, evet. ancak bakanlıkça; yaşlıların, kronik hastaların bulunduğu yerlerde yine de takılması tavsiyesi var. zira salgın geçse bile kırıntıları duruyor. ve bağışıklığı zayıf olanlarımız hala risk altındalar.

konuyla ilgili sağlık bakanımızın mesajını dinleyip, yazılanları da okuyunca nedense sevinemediğim, hala şüphelerimin olduğu; 2 mart 2022 tarihli, tarihi bir haberin konusu bu.

nihayet buna da şükür, dedirten günlere başlıyoruz. tüm dünyaya, aziz milletimize geçmiş olsun. salgında kaybettiğimiz o güzel canlarımıza da allahtan rahmet diliyorum. mekanları cennet olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.