Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

11.02.2017 bursaspor vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. kupada beşiktaşı eleyerek çeyrek finale kalan ve morali tavan olan fenerbahçenin, lige tutunma maçı. başlama saati 19,00

2. Tribünde olacagım ve umutsuz oldugum mac. En kötü renklere aşıgız sizlere degil diye tezahürat yaparız yenilirsek.

3. sezon başından beri iyi futbol bekliyoruz bursaspor'dan olmuyor.bu maçtan iyi futboldan ziyade galibiyet bekliyorum.ilk maçtaki şansımız da yanımızda olur inşallah.

4. fenerbahçemiz açısından dönüm niteliğindeki maçtır. bu tip zor deplasmanlarda şansımız yanımızda olursa kazanıyoruz yoksa oyunu domine etme gibi bir durumumuz maalesef yok.

5. halil umut melerin yöneteceği maçtır. diğer eyyamcılara göre nispeten iyi seçim.

6. halil umut melerin yarattığı alakasız penaltı ile fenerbahçenin 2 puanının daha gaspedildiği maç. artık alışkın olduğumuz için tepki bile vermiyoruz. ama öbür tarafta adama kasıtlı tekme atan adama sarı ile geçiştiriyorlar. sizin adaletinizin içine tüküreyim ben.

tff yi iyice holigan Beşiktaşlılar basmış.

7.  
    (Bkz: sözlüğün iddia bayisine dönüşmesi)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.