1 2 3 4 5 6 7 8

simgert

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

444 entry 59 konu hiç puanı yok
15.02.2015 22:14 son işlem tarihi takip etme takip et

fermantasyon

(Bkz: fermantasyon)
15.02.2015 21:35
 1. Ege

  üniversite ismi olanından bahsediyorum. kampüs ortamı olarak da, eğitim imkanları olarak da,konum olarak da dünyada sayılıdır.

   
 2. Pizza

  the sopranos izlemiş olanlar belki anımsar.ilk sezonlardan birinde espresso ve pizzanın italyan kültürünün nasıl parçası oldukları, bunların varyeteleri vs... her italyanın bir vatan borcu gibi bunun fahri kültürel propagandası yapması seyircinin gözüne sokulmuştu. güzeldir pizza.varyetesi boldur.canınız ister deniz ürünlü olanından yersiniz, canınız ister sucuklu olanını.

   
 3. Tosun paşa

  kült film diye bir tabir vardır.konsepte uzak olmayan arkadaşlar tak diye anımsar bu tabiri. gerçi sadece sinemada yok kültlük konsepti. edebiyatın da müziğin de kültleri vardır gümbür gümbür. dünya sinemasında nasıl '' casablanca'', '' godfather series'', ''potemkin zırhlısı'' kültse sinemamızda bu film de o derece külttür.

   
 4. zeytin

  sofralığı ayrı habitatın uzmanlık alanı, yağlık olanı ayrı habitatın alanıdır. ayrıca bir renk adıdır. gerçi türkçemizde o şekilde kullanımı seyrektir. ama ingilizcede olive color diye çook yaygın kullanımı vardır.ha olive color deyince asla siyah zeytin gelmesin aklınıza.onun haki yaprağı gelsin.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam