1 2 3 4 5 6 7 8

mahmutgp

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

37 entry 9 konu hiç puanı yok
12.08.2020 01:17 son işlem tarihi takip etme takip et

ekrem imamoğlu

Mazbatası iptal edilmiş İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı adayı.

06.05.2019 21:42
 1. kiğılı

  Öğrencilerin, öğretmenlerinin üzerinde gördükleri zaman bakışlarını değiştirdikleri giyim markası.

   
 2. deniz ateş bitnel

  Futbol tarihine oyuncudan kırmızı kart yiyen hakem olarak adını altın harflerle yazdırmayı başarmış süper lig hakemidir. kırmızı kartı gösteren oyuncunun 7 kişiye karşı 12 kişi fazla olduğu için hakeme kırmızı gösterdim şeklinde bilumum sosyal medya araçlarında rivayet edilen demeci rivayetler arasındadır.

   
 3. Salih dursun

  Futbol tarihinde hakeme kırmızı kart gösteren oyuncu olarak tarihe geçen Trabzonspor oyuncusudur.

   
 4. 95'lik dedenin ailesinin af beklentisi

  gariplikler ülkesi olduğumuzun göstergesidir. adam banka soyar, cinayet işler, tecavüz yapar elini kolunu sallaya sallaya gezer. gariban bastonla eşine vurunca al sana üç yıl hapis cezası. bari bunu para cezasına çevirin.. ya da ne bilim daha adil olun. böyle bir ceza hukuku olmaz.

   
 5. cizreye ambulans

  twitterda teroristler ve onların destekçileri tarafından yaralıların kurtarılması için ambulans gerektiğini ifade eden başlık.

  Efendim şöyle ki bu edepsiz, entarisi dımdım teröristler hem ambulansı motolofluyorlar hem de içindekilere kurşun yağdırıyorlar. sonra da devlet nediyorsunuz siz deyip bunlara sıkınca e hadi bize ambulans diye yırtınıyorlar. la hani siz özerktiniz ne diye tc nin ambulansından medet umuyorsunuz entarisi dım dım teröristler!

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam