1 2 3 4 5 6 7 8

cizreye ambulans

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. twitterda teroristler ve onların destekçileri tarafından yaralıların kurtarılması için ambulans gerektiğini ifade eden başlık.

  Efendim şöyle ki bu edepsiz, entarisi dımdım teröristler hem ambulansı motolofluyorlar hem de içindekilere kurşun yağdırıyorlar. sonra da devlet nediyorsunuz siz deyip bunlara sıkınca e hadi bize ambulans diye yırtınıyorlar. la hani siz özerktiniz ne diye tc nin ambulansından medet umuyorsunuz entarisi dım dım teröristler!

   
 2. devleti kötülemek ve kürt vatandaşlarını öldürdüğünü akıllarınca tüm dünyaya duyurmak isteyen kişilerin çağrısı.

  neyin hakkını arıyor bu insanlar anlamış değilim, yaralıları verin diyor devlet, yok olmaz gelin alın diyorlar. almaya yelteniyorsun askerimizi şehit ediyorlar. amaçları yaralı falan değil, orada tuzak kurdular ve bekliyorlar. yarın bir gün oyunlar ortaya çıkar elbet.

  pkk denen kürt halkını ezen, evlerini barklarını dağıtan örgütü rabbim kahhar ismiyle kahreylesin.(amin)

   
 3. eğer normal, vatanını milletini seven, içinde bayrak sevgisi olan devletine bağlı vatandaşlarımızdan yaralılar var ise gitmesi gereken ambulanstır. yoksa diğerlerinin "insan" oluşu pek te önem arzetmiyor.devletin ekmeğini yiyip bölmeye çalışan adamın devletin ambulansına hiç ihtiyacı yok zaten.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam