1 2 3 4 5 6 7 8

mahmutgp

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

37 entry 9 konu hiç puanı yok
12.08.2020 01:17 son işlem tarihi takip etme takip et

jet imam

hiç bir işini doğru düzgün yapmayan, her işinde hile hurdaya başvuran necip milletimin işe yaramaz imam tipidir. namazın allah katında makbul olanı hızlı olanı değil, tadili erkana riayet edilip ihlasla, huşu ile kılınanıdır. kul nazarında belki hızlı namaz kıldırmak makbul olabilir ki bu da imamın imanını tehlikeye atar. çünkü ibadetlerde aslolan allah'ın rızasıdır. cemaatin rızası değildir. ibadetlere allahın rızasından başka bir rızayı sokarsanız o zaman buna riyakarlık denir ki allah korusun iman tehlikeye girer.

06.05.2019 22:19
 1. e-müfredat

  bakanlığın yeni uygulaması. neymiş? bundan sonra tüm zümreler, kurullar bu modül üzerinden yapılacak. aldığınız kararları bırakın ilçedekileri bakanlıktakiler görebilecekler. Şu an sistem çok sıkıntılı çalışıyor. Altyapı tam hazırlanmadan yola çıkıldı. bir çok ilde hiç bir eğitim sunum vs yapılmadan sisteme balıklama atlandı. 2018-2019 eğitim öğretim yılından itibaren sadece zümreler değil, yıllık planlar da bu sistem üzerinden yapılacak. Vatana millete hayırlı olsun.

   
 2. Habib Ocak

  Ulu yüce bilge insan. E-okul, Mebbis, Dys, e-Müfredat vs bilumum Milli eğitim bakanlığına ait uygulamanın çözüm merkezi. Bazı facebook gruplarında bakan olup olmaması tartışılıyor. bıkmadan usanmadan illallah çekmeden aynı sorunun 58. versiyonuna bile terslemeden sabırla cevap vererek insanların işini kolaylaştırmaya kendini adamış adam gibi adam. Kendilerine buradan selamlarımızı iletiyoruz.

   
 3. demirin kertiği yiğidin sözü

  Meclis grubu konuşmalarında bol bol atasözleri ve deyimler kullanmayı seven sayın Bahçeli'nin 22.11.2016 günü yaptığı grup konuşmasında kullandığı yiğidin sözünün değişmez olduğunu,sözün ortada olduğunu ifade eden atasözü.

   
 4. People's Temple

  Jim Jones tarafından kurulan kilise. taraftarlarına eşitliği vadeden, gelir eşitsizliğini ortadan kaldırmayı, eşitliği adaleti vadeden jim jones insanları kendine inandırmayı başarmış ve neticede Jonestown kasabasında huzur içinde yaşayamıyorsak huzur içinde ölelim diyerek 18 kasım 1978 de 900 den fazla müridiyle birlikte toplu intihar etmiştir.bu olay Tarihte Jonestown katliamı olarak bilinir.

   
 5. hız

  çabukluktan ziyade hareketi ifade eden durum. Şöyle ki saatte 1 km hızla hareket eden cisim de, saatte 1000 km hızla hareket eden cisim de bir hıza sahiptir. yavaş olanın hıza sahip olmadığını ifade etmek doğru olmaz.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam