1 2 3 4 5 6 7 8

kebapçı celal

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. İçeride filminin baş kahramanı. Kötünün iyisini rol edinen karakter. Mafyavari davranış modeli aşılayan ve bunu da başaran tipleme

   
 2. evet o ben oluyorum ;) cok güzel icraatlarım vardır. baş düşmanım yusuf müdür ve organize şubedir. sarp davut ve mert en sadık adamlarımdır. devamı her pazartesi show tvde saat 20:00 da sizlerle. mutlaka izleyin kaçırmayın!

   
 3. Yüreği güzel cesur yürekli şerifffff denince akla gelen ilk isim kebapçı celal

   
 4. "Gececi Tayfa"nın kurucusu, kasabanın şerifidir. Dünyalar tatlısıdır. En kısa zamanda hayata kaldığı yerden devam edecektir. Seviyoruz kendisini...

   
 5. Şerif olarak tanıyıp sevdiğim dostumun kod adıdır

   
 6. ''gececi tayfa''nın kurucusudur. bu aralar kurduğu yerde yalnızlığa terk edilmiştir. defalarca istifa etmek istemiş ancak kurduğu yerin kitlesini oluşturan kişiler bu istediğini oy çokluğu ile reddetmiştir. bu yüzden istifa isteğini bir türlü gerçekleştirememiş açık sözlü mert korkusuz zeki ama fevri biridir. efsaneler ölmez sadece şekil değiştir lafını bir kez daha tarihe kazımış ender bir adamdır.

   
 7. Derin bir tecrübe, keskin bir zeka, engin bir küfür kalibresi, vatanperver bir kalp.

   
 8. Kebapçıların pîr i mugânı. Adamlığın şahikası. Laik demokratik düzenin savunucusu, müthiş Atatürkçü hoş sohbet, dobra dobra kelimeler... Bir kebapçıdan fazlası, Insanlık vitrininin mağazası. Açıktakilerin ağababası...Falan feşmekan işte..

   
 9. dizi film kahramanı.

  ismi celal olan kişilerin yeni lakabı olma özelliği de olan ve bir anda kendisine kebapçı diye çağrılan insanların şaşkınlıkta kaldığı, nerden çıktı şimdi bu da diye söylendiği lakaptır. bir de diziyi izlemediyse iyice olaya fransız kalacaktır.

   
 10. "calal" diye okumasını sevdiren ikili..

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam