1 2 3 4 5 6 7 8

hopali

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

137 entry 28 konu hiç puanı yok
10.01.2022 20:47 son işlem tarihi takip etme takip et

Telegram

Teknoloji Kullanımı Zayıf Olanlara Zor Gelen, İçindeki Onlarca Özellikle Wp da Neymiş Dedirten Mesajlaşma Uygulaması. Öğretmenler Burada Kanal Açarak Sınıflarını Oluştursa Kimse Birbirinin Numarasını Alamaz. Sırf Bu Yüzden Yıllardır Kullanıyorum. Anket Açabilme, Mesaj Düzenleme, İstenilen Vakitte Mesajın Ulaşmasını Ayarlama, Silinen Mesaj Süresi Ayarı, 2GB Dosya Gönderme Boyutu, Kaliteyi Yüksek Tutma, Numara Kullanmadan Sohbet ve Çoklu Üyelikle Kullanım İmkanı, Grup veya Kanala Binlerce Üyelik Alabilme. Botlarla Kontrol İmkanı, Kanal Haberlerini Yoruma Açma Özelliği, Mesajları Gruplandırarak Başlıklara Bölme vb İlk Aklıma Gelenleri Yazdım.

10.01.2022 20:47
 1. trafikte yaya önceliği

  yayaların kuralı yanlış yorumlayıp yola bakmadan sürekli yola dalmaları durumu ve karşıya geçerken tosbağa hızıyla hareket etme özgüveni

   
 2. eft ücretlerinin düşürülmesi

  Aklı olan eft,havale ücreti olan bankayla çalışmaz.Ben hayatımda bu ücreti ödemedim.Maaş bankasının yanı sıra cepteteb, enpara,seninbankan vb. Araçlar ömür boyu ücretsiz. Tavsiye ederim.

   
 3. Güzel kızların/kadınların evli olması

  Güzel Aptalların ve Fiziğe Kanan Erkeklerin Döngüsü ile İlgili Konudur. Önemli Olan Mutlu Yaşantılar Paylaşabilecek İçi İyi İki Denk İnsanın Birleşmedir.

   
 4. yunan mı yunanlı mı sorunsalı

  Denizli'li Akıllara Gelen Vaka veya Nazilli'li...

   
 5. 09.09.2017 fenerbahce vs m.başakşehir maçı

  Fenrbahçelilerin Şans Faktörüne Bakış Açısını Gösterdiği 3. Golün Olduğu Maç. Ayrıca Başakşehir Bu Maçta Leş Gibiydi. Uzun Zamandır En Kötü Başakşehirdi.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam