1 2 3 4 5 6 7 8

hopali

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

137 entry 28 konu hiç puanı yok
10.01.2022 20:47 son işlem tarihi takip etme takip et

whatsapp grupları

Öğretmenlerin Kullanmaması Gereken Şey. Öğretmen Olarak Öğrenci Veli Bazlı Grup Hiç Kurmadım. Birbirlerine Ulaşmalarını , Numaralarını Alıp Grup Kurmalarını İstemiyorum. 1,5 Yıldır Telegram Kanal Kullanıyorum. Kanalda Gerektiğinde Ankette Kullanıyorum. Öğretmenlerimiz İnce Düşünme ve Teknolojinin Farklı Seçenekleri Kısmında Maalesef Yetersizler. Teknolojiden Uzak Halkımız Sosyal Medyanın Hazır Sunduğu Seçenekler İçinde Yalan Oyalama Dünyasında Geziniyor Zaten. Gruplarla İlgili Eleştirim Bu Kısmadır. Kısıtlı İmkan Sunan ve Herkesin Birbirine Ulaşabildiği Whatsapp Grupları Sakıncalıdır. Kurmadığım Gruplarla 15 Yıldır Sıfır Sorun ile İlerliyorum. Gruplarda Öğretmen Arkadaşların Çektiği Sıkıntılar Ortada. Telegramda Kullanıcı Normal Kullanımında Bile Numara Gizleyebilir. Velilerimde Bende Memnunuz(7 Yıldır Kullandığım Platform) 2-3 Velim Tiktoktan Çıkıp İlgilenemediği İçin Onlar Memnun Olmayabilir:)

09.09.2021 15:12
 1. apple'ın otomobil üreteceğini açıklaması

  Kendi Batarya Teknolojisini Kullanacaksa Hiç Girmesin. Yolda Bırakır, Süründürür. Çevremizdekilerde Gördüğümüz Durum Bundan İbaret.

   
 2. 19.12.2020 gaziantep fk vs fenerbahce maçı

  Aklın Futbola Verilmesi Yerine Hakeme Verildiği Konulardan Biri Daha. Hiç mi Ders Alınmaz Dediğim Konulardan Biri. Fenerbahçe İyi Oynadığı Zaman Bu Durumlara Düşmüyor Zaten. Ayrıca Beklenen Pozisyonların Hangi Biri Aleyhinize Olsa Ortalığı Ayağa Kaldırmazdınız. Sadece Sizin İçin Değil Her Takım İçin Diyorum. Thiam Pozisyonunda Çorap Renklerine Bakın Yerdeki ve Havadaki Ayağa Bakın.Gözlüksüz Bakınız. Diğer Posizyonlarda Birebir Aynı Değil. Ayrıca Galatasaray ve Fenerbahçede Şu Başladı. Her Posizyonda Penaltı Kovalamak. Maçı Penaltılarla Kazanabileceklerine İyiden İyiye İnanmaya Başladılar. Futbol Adına Gerçekten Üzücü. Koca Takımların Düştüğü Hale Bakın. Rezillik. Yıllarda Diğer Takımların Yaşadıklarını Biraz Olsun Anlamaya Başladı mı Bu 2 Takım Acaba Dediğim Başlık. Anlayamazlar Çünkü Henüz Büyük Haksızlığa Uğramadılar. Ortadaki Pozisyonlar İçin Bu Ses. Galatasarayın İte Kalka Şampiyon Yapıldığı ve Bu Sene de Korkularak Destek Çıkldığı ise Aşikar Bir Durum. Katılıyorum.

   
 3. 2020-21 sezonu şampiyonlar ligi son 16 turu

  Atletico-Chelsea Sağlam Eşleşme Gibi Duruyor. Şubatta Nasıl Çıkılır Bilinmez Ama Atalanta Real Madrid'i Zorlar.Geçebilir. Sevilla-Dortmund Ortada. Barcelona-Paris Eşleşmesi Çok Enteresan. Paris Biraz Önde Ama Neymarın Ayak Bileği Kırıldı. Dengeler Şubata Nasıl Olur Bakalım Dediğimiz Durum.

   
 4. 14.12.2020 youtube ve gmail'e erişim sağlanamaması

  Gmaile ile Girilen Youtube Çalışmıyordu Ama Üyeliksiz Youtube AKtifti. Bir Çok Öğretmen Gmail Hesabı Sebebiyle Zooma Giremedi.

   
 5. 08.12.2020 psg vs başakşehir maçı

  Uefa ve Nihat Özdemir'in Maçın Oynanmasını İstediği Ama Muhtemelen Oynanmayacak Maç