Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.12.2020 psg vs başakşehir maçı

paylaş araştır

1. başakşehirin şampiyonlar ligi grup etabında oynayacağı son hafta mücadelesi. başlama saati 23,00. psg gruptan çıkmayı henüz garantilemediği için asılacaktır. maç sonu skora bakmaya bile korkuyorum.

2. maçın 19.dakikasında maçın 4.hakemin başakşehir antrenörü pierre weboya ırkçı söylem olan negro ifadesini kullanmasından dolayı tüm başakşehir oyuncularının hatta psg oyuncularının da tepki göstererek soyunma odasına gittiği maç.

karşılaşmanın 4.hakeminin görecden alındığı ve maça tekrar çıkarılmayacağı söylenmiş. sanırım yeniden maça başlayacaklar.

3. yapılan olaydan sonra karşılaşmanın hakeminin 4.hakemden yana tavır alması sebebiyle başakşehirli oyuncuların sahaya tekrar çıkmayarak terk edeceklerini belirttikleri mücadele. maç iptal. psg hükmen 3-0 galip.

4. Uefa ve Nihat Özdemir'in Maçın Oynanmasını İstediği Ama Muhtemelen Oynanmayacak Maç

5. Bugün yani 09/12/2020 TSİ 20.55'te karşılaşma kaldığı yerden devam edecek olan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.