1 2 3 4 5 6 7 8

yemeksepeti.com

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. netten yemek siparişi verme sitesi.

   
 2. bünyesinde olan bir şirketin sipariş teslimatı yapan çalışanı tarafından mesaj yoluyla taciz haberinde adı geçen site

   
 3. hızlı ve kaliteli hizmet veren online restoran.

   
 4. online yemek hizmeti veren internet sitesi.

   
 5. En ucuz ramazan menüsü veren restaurant. Hem de evlere servis.

   
 6. Kuru ekmekte olsa, dışarıdan yemek yenilmemesi gerektiğini şiddetle savunan birisi olarak, bu tür yemek şirketlerinin sundukları hizmete hep mesafeli davranmışımdır, davranılması gerektiğine de inanıyorum.

   
 7. "neden sepet?" dedirten, ama bolbol kullandığımız, yemek sipariş sitesi. severiz. gece gece iyi oluyor.

   
 8. başarılı bir girişimcilik örneği olan sanal pazarlama şirketi.

  kurucu ortaklarından Boğaziçi mezunu bir bilgisayar mühendisi olan nevzat aydın, yemeksepeti'ni alman şirketi delivery hero'ya 589 milyon dolara sattıktan sonra şirketin ceo'luğunu üstlenerek çalışmaya devam ediyor.

  tv'de izlediğim röportajında söyledikleri eğer doğruysa, şirketi sattıktan sonra eski-yeni ayırt etmeden şirketin kuruluşundan itibaren emeği geçmiş tüm çalışanlarını çağırıp haklarını vermiş. bu çok değerli ve vefalı bir davranış şekli benim nazarımda.

  ancak yakın zamanda magazin basınında okuduğumuz karısından boşanma haberi de gösteriyor ki, türk erkeği için parayı bulunca ilk değiştirilen şey hala eşleri oluyor.

   
 9. kötü gün dostudur.

  evde bazen bir şeyler yapmak istemediğinizde uygulamaya girip istediğiniz siparişi veriyorsunuz.

   
 10. Mutfağa girmeye üşenip, tembellikle kendimizi şımarttığımız günlerin kurtarıcısı. :) Ansızın akla düşen Adana kebap için ne yaparsın ki ? Künefe için ? Pizza için ? Gel de sevme şimdi.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam