1 2 3 4 5 6 7 8

zinedine zidane

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. tum zamanlarin en yetenekli futbolcularindan.

   
 2. dünya kupasında rakibine kafa atmıştır. tüm zamanların en iyi futbolcuları arasında gösterilir

   
 3. real madrid kulübü tarafından rafael benitezin gönderilmesinden sonra yeni teknik direktör olarak göreve getirilen kişi. zaten kendisi real madrid b takımının antrenörlüğünü yapıyordu.

  göreve geldikten sonraki ilk röportajında "futbolcuyken gelişimden daha fazla heyecan yaşıyorum" demiş. kendisine başarılar diliyoruz, real madride yakışır bir teknik direktör olacaktır inşallah.

   
 4. cezayir asıllı fransız futbolcudur. Lakabı zizou dur. kendisine küfür ettiği gerekçesiyle (geniş yazamıyorum) final maçında bir italyan futbolcuya attığı kafa meşhurdur. Ellerine sağlık pardon kafana sağlık.

   
 5. Real Madrid'in bu yılki kumarıdır. Belki de bu yıl nasıl olsa gitti artık önümüzdeki yılın planlarını yapalım düşüncesi ile takımın başına getirilmiş olabilir. İspanya'da hala takır takır işleyen Barcelona karşısında zaten diğer takımların şansı çok düşük. Teknik Direktör değişikliğinin de ben real'deki sorunları çözeceğini sanmıyorum. Zidane da bu sorumluluğu yüklenerek kariyeri adına büyük bir risk altına girmiş duruyor.

   
 6. gol 2 isimli filmde bir süre rol almış cezayirli futbol oyuncusu.

   
 7. real madridden istifa eden teknik direktör. nasıl bir teknik adam olduğunu bundan sonraki zamanı gösterecek.daha vasat takımlarla nasıl başarılar yakalayacak.göreceğiz.

   
 8. read madrridden istifaeden fransız teknik adam. büyük bir hata yaptı bence; onu buraya getiren kendi bilgisi olmadığını herkes biliyor, real madridin kadrosunun güçlü olması. bakalım bir sonraki durağı ne olacak 10 yıl sonra bizim anadolu takımlarında görürsem şaşırmayacağım.

   
 9. 3 sene üst üste şampiyonlar ligini kazanmasına rağmen bu takımın kazanması için değişime ihtiyacı var diyerek istifa eden teknik direktör.

   
 10. futbol tarihinin en yetenekli oyuncularından biri olan cezayir asıllı fransız eski futbolcu. ronaldinho,messi,cr7 gibi hatta bence cr ve messiden yetenek olarak çok daha önde olan futbolcu. adamın her adımı başarı.

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.