1 2 3 4 5 6 7 8

furkandumlu

Bu üye Çaylak

Bu üyenin profil sayfasına git

783 entry 50 konu hiç puanı yok
05.03.2015 18:33 son işlem tarihi takip etme takip et

tütün

izmir alsancak'ta sokak aralarındaki depolarının yanından geçtiğimden bilirim, yaş hali muhteşem kokar. insanın çıkası gelmez o sokaktan.

03.03.2015 17:45
 1. çıkma teklif etme

  düzenli olarak yaptığımız bir şeydir.

   
 2. badem

  çok severim ve fiyatı da biraz pahalıdır. tazesinin ömrü ortalama bir aydır. temmuz'un ikinci haftası çıkar ağustos'un 10'unda hala bulabilirseniz şanslı sayılırsınız.

   
 3. fidye

  dizi senaristlerine göre her on aileden birinin başına gelen hadise. resmen soyu tükenmekte bir kanunsuzluk türünü tutkuyla yaşatmaya çalışıyorlar. çok ilginç.

   
 4. şizofren

  farklı fikirleri var denilerek zararsız ilan edilemeyecek hastalıktır zira bu hastalıktan muzdarip insanların çoğu çevresindeki insanlara yeryüzünde cehennemi yaşatmakta ve sonu cinayete kadar gidecek suçlar işlemektedirler yani diğer insanlardan farklı düşünen insanlardan ayrı bir yere konularak değerlendirilmelidirler zira marjinal olmak farklı, şizofren olmak farklıdır. bir de şimdi hatırladım eskiden hoşlandığım kız da şizofrendi...

   
 5. tütün

  izmir alsancak'ta sokak aralarındaki depolarının yanından geçtiğimden bilirim, yaş hali muhteşem kokar. insanın çıkası gelmez o sokaktan.

   

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam