Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

üst komşunun saat 11'de elektrik süpürgesini çalıştırması

paylaş araştır

1. kendinden başka kimseyi düşünmeyen ve kalabalık bir yerde nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen, üst kata çıkıp kavga etmek istediğin komşu tipi.

2. bütün pazar günü çuvala mı girmiş dedirten başlık.

(Bkz: görgüsüzlük)
  3. sabaha kadar durursa içi rahat etmeyen temizlik hastası kadın

4. sinir bozucu bir durum, ama oluyor efendim böyle şeyler

(Bkz: sabır)
  5. üst komşunun sabahın 9'unda darbuka çalması hareketine nazaran daha makul bir harekkettir zira ilkinin psikolojiye olumsuz etkisi tecrübeyle sabittir.

6. Üst komşudaki yengenin bankacı olma ihtimalini artıran eylem: Saat 10da eve gelince 11de süpürge 12de çamaşır makinesi pek mümkün.

7. saat 11'e kadar uyuyan komşuyu düşünememiştir zira sabah temizliği yapması gerekiyordur.

11 çok da erken bir saat değil bence.

8. Gündüz 11 düşünüldüğünde hiç de sıkıntı oluşturmayacak durumdur.

9. düşük sesli makine kullanıldığında fark edilmeyecek durumdur ya da gece temizlik yapmayı seven hanım teyzemizin müstakil evde oturması tavsiye edilmelidir.

yüksek seslisinde bile rahatsız olduğum görülmemiştir. nedense kulağıma rahatlatıcı gelir. yeni doğmuş bebek sendromu da yaşıyor olabilirim.

10. apartman toplantısında aksi karar alınmadıysa saat 24.00 itibarıyla yapılmaması gereken işlemi saati dolmadan yapmaya çalışan komşudur

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.