1 2 3 4 5 6 7 8

ücretini atatürk ödedi

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. çinin türkiyeye gönderdiği 2 milyon hızlı tanı kitinin fiyatıyla ilgili çinin yaptığı iddia edilen açıklama.

  fakat başka kaynaklar sadece 50.000 tanesinin hibe edildiğini geri kalanının ise tanesinin 4 dolardan alındığını iddia ediyor.

   
 2. Palavradır. Devlet para vererek kitleri almıştır. Ancak kit siparişlerini, Katarlı Arap kardeşlerimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın hatırı için, ön sıraya alıp jest yapmışlardır. Çinli firmaya kendileri de ortaktır. Bir sonraki yalanın, "Atatürk corona aşısını buldu" şeklinde olması beklenmektedir.

   
 3. kemalist yalanı.aptallığında bir sınırı olmalı.bunlarla aynı ülkede yaşamak zorunda kalmak ne acı.

   
 4. sn bakan tarafından da yalanlanan olay.daha kaç kez rezil olacaksınız.bu yalana inanıp paylaşanlar vatandaşlıktan çıkarılmalı, ya da zeka duzeyleri paralelliğinde yeniden eğitime tabi tutulmalı,gerçi o da devlete gereksiz yük olur.

   
 5. Saglik bakanının hayir dedigi olay.

  Aklima tayyibimin yalanladiklari geliyor.

   
 6. Sağlık bakanının yalanladığı haber.

  Yalan olduğuna bende inanıyorum. İşin içerisinde çinliler var, onlar bir türkün iyi olmasını ister mı? adamlara, çin seddini inşaa ettirdik zamanında. kuyruk acıları çok fazla kısacası. atatürk'e bir saygıları olsaydı, öncelikle uygur türklerini asimile yapmak için uğraşmazlardı.

   
 7. Maocu Perinçekçi tayfanın Atatürk üstünden Çin'i cici gösterme çalışması. Hayır buna inanlar var bir de. Buna inanan sonra tarikata gidenlere laf eder falan. Halbuki kendisi aynı necisin laciverti.

   
 8.  
  (Bkz: beyin yakmak)
 9. Sağlık bakanının net bir şekilde böyle birşey olmadığını belirttiği haber.

   
 10. Bu ülkeyi yönetenler onları destekleyenler rahip brunson krizinde bile utanmadı. Tarih boyunca bu ülke en aşagılanmış halleri akp genel başkanıyla yaşadı. okyanus ötesinin , pkk nın kucagından inmediler, amerika ya karsi ülkeyi tüm dünyanın gözünde rezil ettiler. ve biatci kitle sahiplerini hep alkisladi bu dönemde. utanma arlanma hak getire. simdi aşıyı kim ödemişmiş. atatürk ödese ne yazar, hükümet ödese ne yazar. bu mudur rezilllik anlayışınız ? Bu kadar mı vizyonsuz, capsız , cahilsiniz ?

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.