1 2 3 4 5 6 7 8

melihgermiyan

Bu üye Yazar

Bu üyenin profil sayfasına git

9 entry 2 konu hiç puanı yok
30.05.2020 23:59 son işlem tarihi takip etme takip et

idal

Ne o beni tanır ne ben onu. Ama sitede kavga oldu mu o Bizans saflarında ben ise Osmanlı.

22.01.2020 00:57
 1. sansür

  iş bilmez memurlar.net şikayet yönetiminin sıklıklıkla başvurduğu yöntem. sitedeki tacizcilere, iftiracılara dokunmayan şikayet yönetim ekibi editörleri, bu iftiracı ve tacizci fake niklere karşı kendini koruyan üyeleri cezalandırarak sansür yöntemine başvururlar. Nereden baksanız iş bilmezlik, köylü kafası, esnaf yadigarı, faşizan bir eylem.

   
 2. lanet

  İyi gün mızıkacısıdır. Bu kriz günlerinde ortalarda gözükmeyendir. Lanet beyin şiyirleri corona virüsünden daha tehlikelidir ama sağlıklı bünyelerde etki gösterir. Krizin bitmesini şiyirleriyle insanları zehirlemeyi dört gözle beklediğine eminim.

   
 3. ücretini atatürk ödedi

  Maocu Perinçekçi tayfanın Atatürk üstünden Çin'i cici gösterme çalışması. Hayır buna inanlar var bir de. Buna inanan sonra tarikata gidenlere laf eder falan. Halbuki kendisi aynı necisin laciverti.

   
 4. socioLogisttt

  İletilerinden anladığım kadarıyla sağdan soldan okuduklarını iletilerde kopyala yapıştır yapan ve dikkat çekmeye çalışan biri. Bunun yanında kendisiyle muhatap olmadığım halde nick altı entry girerek hakkımda atıp tutan ve bu davranışı sayesinde insani kalitesindeki vasatlığını gün yüzüne çıkaran üye. Evlerden ırak.

   
 5. öğrencilik

  Dünyanın en zor işidir. Örtmenlerin bitmek tükenmek bilmeyen kaprislerini, yine öğretmenlerin bitmek bilmeyen isteklerini yerine getirmekten ibaret olan ve yıllarca süren bir nefis eğitimidir adeta. Öğrencilik zamanında insanın sahip olduğu yaratıcılık ve özgüven gerek sistem gerekse de örtmenin yetersizliği karşılığında törpülenerek tek tip insan olarak doğaya salınır. Bütün bu eziyetin maliyeti ise çok yüksektir. anaokul, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite dönemlerinde harcanan paraların tek amacı ise bu diploma sahibi olunca karın tokluğuna çalışacak bir iş bulabilmektir. Ki işsizlik rakamları düşünülünce bu düşük beklenti bile gerçekleşmemektedir. Velhasıl kelam öğrencilik hayatı, insanın en güzel günlerini örtmenlerin ve sistemin çapsızlığı yüzünden beyhude şekilde oyalamasıdır.