1 2 3 4 5 6 7 8

türk telekom

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. 1995'te PTT'nin telekomünikasyon ve posta hizmetlerinin birbirinden ayrılması sonucunda, Türkiye'ye telefon hizmetlerini sunmak amacıyla devlet tarafından kurulmuş telekomünikasyon şirketi.

  sonra 2005 kasımda özelleştirilerek %55'lik kısmı lübnan kökenli oger telecom'a 21 yıllığına devredilmiştir. %30 hissesi hala hazine müsteşarlığındadır. geri kalan %15'lik dilim ise halka arz edilmiştir.

  ayrıca gsm operatörü avea'nın da %89,99'luk hissesinin sahibidir.

   
 2. büyük hissesi yabancılara satıldığı için adındaki türk kelimesinin lafta kaldığı kurum

   
 3. bu akşam saat 21.00 de başlayan ve basketbol ligini ikinci sırada bitiren Anadolu efes ile yaptığı plaf off maçının ilkini güçlü rakibine direnemeyip 88-71 ile kaybeden basket takımı..

   
 4. 90'lı yılların muhteşem takımıyken son 10 yılda dandik yabancıları bünyesinde bulundurması nedeniyle hiçbir başarıya imza atamayan ve savunma yapmayı beceremiyen her maç ortalama 80- 90 sayı yiyen ve yediğinden fazlasını genellikle atamayan maçlarını seyredince nerde o miliçeviçli, alper yılmazlı, tunç girginli, kemal tunçerili telekom dediğim Ankara basketbol takımı.

   
 5. Rami ASLAN gibi sevimli mi sevimli bir CEO'su vardır. Şu an % 55'i Oger Telecom kiralıktır. Hesaplamalara göre 2026 da devlete devredilecektir. Daha iyisi yapılana kadar ülkemizin lider telekomünikasyon şirketidir.

   
 6. Avea'yı bünyesine katarak Gsm işine el atmış eski devlet yeni özel şirket

   
  (Bkz: avea)
 7. Müşteri Memnuniyeti Sıfırın Altında Olup Müşteriden Alacağı 3-5 Kuruşla Köşe Olacağını Zanneden Kurumdur...

   
 8. reklamlarındaki kalite seviyesini abartsa da gerçek hayatta reklamdakinden eser okunmayan internet ve cep telefonu operatörü.

   
 9. İnternet sağlayıcımdır

   
 10. Müşteri hizmetlerine bağlanamama rekoru kırılan yer

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam