Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

sözlükten eksi 30 puan almak

paylaş araştır

1. gün içinde üye hiç konu girmez ve 10'un altında entry girerse alınan -30 puandır. çok fena bir kural gün içinde yazmaya çalışıyorum sırf bugüne kadar uğraşarak aldığım puanımı kaybetmemek için.(gülücük)

2. hafata sonları muaf tutulmak istediğim fobi

3. gün içerisinde yeterli kriterlerin oluşturulmadığı zaman karşı karşıya kalınan durum. bu gibi durumlardan kaçınmak için sözlükte belli uzunlukta belli sayıda entry girişi yapılması ve başlık açılması gerekmektedir.

4. Yazarların Sözlüğe hergün katkıda bulunmasını sağlamak adına uygulanan bir manada ceza yöntemi.

5. La ne etti size bu yazarlar, dedirten uygulamadır. Hatta yazıktır, günahtır.

6. yazar olduktan sonra sözlüğe sadık kalmamanın cezası olan puan. yazar yaptık sende görevini yap demek istenen sistemdir.(gülücük)

7. Sözlüğü kullanan yazarların uygulamasının, uyulması gereken kuralların içeriğinde yer verilen açıklayıcı ayrıntılardaki hatırlatıcı, katkıyı bilgi birikiminle yapmayı, birlik beraberlik ayrımcılığı olmamasına yöneltilen temel prensip. Anlamındaki esasa fikir sunup yorum yapmak yerine, insanı teşvik eden,kalkıştıran, araştırma yönüne katkı sağlayan iyi bir mesaj olarak algılamak gerek.

8. "arkadaş ödül sistemi kalktı diye seviniyoduk, puan korkusu baki kalmış" dediğim durumu ifade eden başlık.

puanınız olsa ne olur olmasa ne arkadaşlar. ödül varken bir anlamı vardı puanların da şimdi yok öyle bişey, uyandırayım. eksi 30 puan almayım diye akşama kadar sözlükte saçmalamaya da gerek yok dolayısıyla. sırf o korkudan dolayı yazıyosanız kıymayın bize. bizim de canımız var. bizleri saçma sapan entry lere maruz bırakmaya hakkınız yok. çok problemse benim puanlarımı bölüşebilirsiniz diyeceğim ama dişinizin kovuğuna yetmez.

(Bkz: puanla soğanla işim olmaz)(Bkz: ödül ve puanın yazmaya etki etme durumu)(Bkz: puanlama sistemi)(Bkz: puan sıkıntısı olmadan kasmadan sözlüğe yazmak)
  9. raporlu günlerimizde olmaması gereken ceza,

- 30 nedir allasen?, bari -10 olsun -15 olsun. belki internetimizi kestiler değil mi ama.

(Bkz: yazıklar olsun)
  10. bariz gol şansından hem penaltı yaptırıp hem de kırmızı kart görmekle eş değer olan ceza.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.