1 2 3 4 5 6 7 8

sözlük ahalisinin kayıplara karışması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. ciddi ciddi beni bırakıp kendilerinin toplandığını düşündüğüm duruma dönüşüyor dedirten durum(şaşkın smiley)

   
 2. sözlükteki durgunluk ile ilgili çıkarımdır. Deşifre olduk arkadaşlar #190e tamam hadi herkes eski yerini alsın. Beni rastgele önüme gelem başlıklara entry yazarken bulabilirsiniz, odam da koridorun sonunda.

   
 3. 3 günlük tatilin sözlüğe olan etkisidir.merak etmeyin yarın damlar herkes.-gülücük-

   
 4. havaların ısınmasıyla birlikte sözlük yazarlarının ilgiyi dışarıya vermeleri ile sözlüğe yorum yazanların sayısının bir nebze azalmasını beraberinde getirmiştir.

   
 5. son derece can sıkan bir durum.

  başta, sofestai, caf caf, inşallahmemurum, colonel hans landa, mikrooop gibi yazarlar olmak üzere isimlerini/nicklerini sayamadığım pek çok yazarın sözlükte olmayışı buraları fazlasıyla ıssız kılıyor. tamam, memurlar.net sözlük mükemmel değil ama canlı ve hareketliyken son derece eğlenceli bir yer(di). küskünler var anladığım kadarıyla, sindirilmiş, sıtkı sıyrılmışlar da çok biliyorum. ama yine de el ele buraların tozunu attırmak fena mı olurdu?

  ara ara kaybolsam da ben hep buradayım aslında. fırsat buldukça yazılanları okuyorum. şimdi ben de şu başlıkta geyiğe katılsaydım ya da ulan şu çokbilmişin ağzının payını bi versem mi ki diye düşündüğüm olur hep. ben gittim diye bırakmayın kısacası. kıyamam. (ulan ne kendini beğenmiş biriyim yahu. böyle masum bi entriyi bile evirip çevirip kendime bağladım. neyse... öhöömm) yani çıkın artık her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsanız.

   
 6.  
  (Bkz: science63)(Bkz: sim.ya)(Bkz: sofestai)(Bkz: Nerede kalmıştık)(Bkz: caf caf)
 7. sözlükteki durgunluktan dolayı akla gelen durum...

  nerdeler acaba ben geldim millet kaçtı...

  sanırım sorun bende.(dilini beş karış çıkaran sarı top kafa)

   
 8. En basta baslik sahibinin kayip oldugu serzenis.

  Burasi böyledir, gelirler, giderler. Bazan yeni nikle gelirler, bazan yeni kimlikle gelirler, bazan da rötuşla gelirler.

  Ama gelirler.

   
 9. Hayatın zorluklarına direnen memurlar.net sözlük yazarlarının içinde bulunduğu durum.

  Artık ara ara takılabiliyoruz medcim, biliyorsun artık gün zamanı değil, o yediğin kısırlara doyamadın biliyorum ama altın olmuş bilmem kaç, dolar ve euroyu hiç söylemiyorum.(gülümseme)

   
 10. #1i27

  başlık sahibi olarak geri döndüğüm konu

  bir süredir kayıplara karışan yazma isteği ile doğru orantılı bu görünmeme meselesi

  mera eden varsa nerelerde diye çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla ulaşıp sorabilirler "neredesin sen, iyi misin" vs diye

   
  (Bkz: ben bi çay koyayım en iyisi)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.