1 2 3 4 5 6 7 8

sözlüğün yazarı boşaması

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. yazarların başka sözlüklere ilgi göstermesi aldatması neticesinde, memurlar.net sözlüğün modları tarafından yazarları kapı dışarı ederek boşamasıdır.

  hadi hayırlı olsun yeni ufuklara yelken açma vakti gelmiştir. ha ben sözlüğü seviyorum diyorsanız başka sözlüğe ilgi göstermeyecektiniz. kıskanç sözlük..

   
  (Bkz: sözlüğü aldatmak)
 2. zaman aşımından dolayı düşecek olan davaya bir örnektir. taraflar birbirlerini hala seviyorken bu talep mevzuata uygun görülmeyip ertelenmiştir. tahta tokmak masaya vurulur ve işte karar - hadi şimdi herkes evine - gülücük-

   
 3. sözlüğün yazarın üstüne kuma getirmesine göre daha iyi sayılabilecek durum.

   
 4. Nisbi butlan ile sabit olan durumdur (gülücük)

   
 5. daha neler göreceğiz, biz böyle dediğim konu.

  yazar boşanmayı kabul etmediği sürece, uzun sürecek bir süreç hasıl olur. bu süre zarfında sözlük ile yazar kendi arasında anlaşarak, tövbe eder, söz verir. iki gözümün çiçeği bir daha sana yanlış yok der ve manuş baba şarkısını da armağan ederek, sulh sağlanır ve mahkemede düşer. bakın sorun nede kolay çözüldü, hiç nafaka işine falan da girilmedi.

   
  (Bkz: boşanma)(Bkz: manuş baba)(Bkz: iki gözümün çiçeği)(Bkz: sulh olmak)
 6. yazarın sözlüğe şiddet uygulaması,

  yazarın sözlüğü aldatması,

  yazarım tüm entryleri elalemin sözlükleriyle yemesi sonucu

  olağan olan durumdur

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.

 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri veya çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.
Tamam