1 2 3 4 5 6 7 8

sadakatsiz

paylaş araştır şikayetçiyim

 

 1. sadakati, içten bağlılığı olmayan.

  Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez'in baş rollerini oynadığı sinema.

   
 2. bugünden itibaren her çarşamba kanal d de ekrana gelecek olan ve başrollerini cansu dere ile caner cindoruk'un paylaştığı dizi ismi. cansu dere aldatılan bir kadını canlandırıyor ve sanırım onun hikayesi üzerine devam edecek dizi. fragmanı güzel duruyordu.

   
 3. başrollerini richard gere, diana lane,oliver martinezin oynadığı 2002 yılı yapımı amerikan gerilim filmi. en iyi kadın oyuncu dalında oscara adaylık ta gösterilmiş. zamanında ben de televizyondan izlemiştim bu filmi.fena değil.

   
 4. topluma kötü örnek olacak, oldukça tehlikeli repliklerin bulunduğu dizi. bir ebeveyn iki çocuğunu da eşit seviyorken iki kadını da eşit sevemez miymiş falan filan. resmen bu tip saçma sapan şeyler yüzünden milletin ahlakı kalmıyor bunları göre göre. böyle karaktersizliklerin önüne geçilmesi gerek. rtük umarım bir önlem alır bu dizideki topluma kötü örnek davranışlarla ilgili.

   
 5. % 50 kapasiteli dizi.

  4 e kadar yol var, bu ikide tıkanmış

   
 6. İç bunaltan, arka plandan ürün pazarlayan dizilerden biri. bol bol ayrıcalık satan sponsorları vardır bu dizilerin

   
 7. cansu dere'nin başrollerinde oynadığı dizi.

  izlemedim, izlemeyi de düşünmüyorum işin diğer yüzü. sanırım bu tarz aldatmacalı dizilerden bıktık. yeter artık demenin zamanı gelmedi mi?

  iki dizim var; masumlar apartmanı ve kırmızı oda. onları bile yarım yamalak izliyorum netten.

   
 8. cansu dere yine hakkını veriyor rolünün. fakat artık ne hikmetse; eşini aldatmak, ikinci kadını hayatına almakla, çok eşlilikle ilgili senaryolar gitgide artmakta...kötü örnek bunlar.

   
 9. cansu dere dizisi.

  geçenlerde izlemeyi düşünmüyorum dediğim diziyi izledim. boşuna dememişler büyük lokma ye büyük söz sözleme diye. hep büyük sözü dinlememekten oluyor bunlar.

   
  (Bkz: Büyük lokma ye büyük söz söyleme)
 10. Ben hariç herkesin izlediği dizi

  Günü saati nedir bilgilendirin lütfen

  İzliycem (gülücük)

   
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.